Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

ПРЕДСТАВНИЦТВО ТПП УКРАЇНИ У ФРАНЦІЇ ЗАПУСТИЛО ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ

03.07.2017

Представництво ТПП України у Франції в партнерстві з ТПП регіону РАСА (Франція) і Team Côte d'Azure запустили проект підтримки українських експортерів під назвою «Наважся на експорт та мiжнародне партнерство!»

Він складається з серії безкоштовних консультацій і майстер-класів по Skype від провідних міжнародних експертів із питань організації експорту та продажів у Франції й Європі. Перш за все, проект буде цікавим для представників малого та середнього бізнесу, які хочуть експортувати свою продукцію на європейські ринки, а також великим компаніям.

«Якісний товар, коректне ціноутворення і розуміння особливостей європейських ринків запорука успіху вашого бізнесу», – зазначив Сиріл Даріл, керівник департаменту міжнародного розвитку ТПП регіону РАСА, директор Team Côte d'Azure, почесний консул Люксембургу у Франції.

«Європа відкрита до співпраці, нових контактів і бізнес-відносин. Наважтеся на експорт!», – додала Тетяна Ревуцька, представник ТПП України у Франції, директор міжнародної компанії «Карго-Сервіс».

11 липня 2017 року експерти запрошують усіх бажаючих на консультацію «Як знайти партнерів і організувати комерційну діяльність у Франції й Європі?»

Консультації для українських експортерів безкоштовні.

Реєстрація за e-mail: revutska.fr@gmail.com

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS