Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо проведення Другої міжнародної торгово-промислової конференції

27.09.2016

Інформуємо, що надійшла інформація від Торгово-промислової палати України про наступне:

24-25 листопада 2016р. Палатою заплановано проведення Другої міжнародної  торгово-промислової конференції на тему «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України та партнерів» (далі Конференція). Потенційні учасники Конференції: представники українського та іноземного бізнесу. Торгово-промислових палат країн ЄС, Канади, СНД, ГУАМ, органів державної влади України, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності тощо.

В рамках Конференції пропонується обговорити положення чинних угод України про вільну торгівлю, а також стан змін в економічній, митно-фіскальній, промисловій та інвестиційній сферах, питання інформаційної підтримки експорту, розвитку індустріальних парків та запровадження механізму державно-приватного партнерства (проект програми додається).

Відповідно до проекту програми Конференції передбачено проведення гала-сесії на тему: Діалог Уряду В. Гройсмана з бізнесом: що зробили та що мають зробити? За участі Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана,  представників Уряду, Верховної Ради, а також проведення інших панельних дискусій і круглих столів.

Детальна інформація за тел. (044) 5864015. ел.пошта: gtv-sem@ucci.org.ua, mav-sem@ucci.org.ua.

Додаток: проект порядку денного - на 4 арк. 


 

  

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS