Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо проведення українсько- мальтійського бізнес-форуму

12.04.2017

Торгово-промислова палата України повідомляє, що 17 травня ц.р. в ТПП Мальти відбудеться українсько-мальтійський бізнес-форум «Мальта та Україна: від ділового партнерства в ЄС до ринків, що розвиваються в Африці» за участі Президента України П.О. Порошенка та Президента Республіки Мальта       М.Л. Колейро Прека.

Республіка Мальта має значний потенціал та заінтересована виступати у ролі логістичного, фінансового та юридичного «хабу» для виходу українських компаній як на ринки інших країн ЄС, так і ринки країн, що розвиваються, зокрема, Африки та Близького Сходу. Вигідне розташування на перетині середземноморських торговельних шляхів створює для компаній, які мають на Мальті свою логістичну та комерційну базу, значні переваги у торгівлі з країнами Середземномор’я, Африки та Близького Сходу. Крім того, Мальта як загальновизнана сприятлива юрисдикція для реєстрації торговельних представництв, комерційних марок, отримання дозволів, стандартів та сертифікатів відповідно до європейських норм, може відкрити значні можливості для виведення української продукції на ринки інших країн ЄС. Серед іншого, мальтійська Сторона готова обговорювати з українськими підприємцями можливості використання місцевих терміналів, портової інфраструктури (в т.ч. зернового терміналу «Кордін») для забезпечення торгівлі України з третіми країнами. Очікується, що зазначений форум стане майданчиком для обговорення актуальних питань двосторонньої співпраці, визначення перспективних напрямів реалізації спільних проектів та співробітництва на ринках країн ЄС.

Довідково: Мальтійська економіка сьогодні перебуває на етапі значного підйому (з 2012 р. економіка країни в середньому зростає на 3-4% на рік), особливо високі темпи зростання демонструють будівництво, енергетика, інформаційні технології.

      Пріоритетними сферами для двостороннього співробітництва є:

 -    агропромислове виробництво;

 -    виробництво мінерального палива, нафтопродуктів;

-         суднобудівництво;

-         інфраструктура та логістика;

-         транспорт;

-         фармацевтика;

 -    ІТ-технології;

 -    металургія.

 Робоча мова Форуму – англійська та українська з синхронним перекладом.

ТПП України розробила проект програми перебування української делегації в Республіці Мальта, з якою можна ознайомитися у додатку.

Вартість поїздки та участі в діловій програмі становить 750 дол. США, кошти перераховуються в гривнях за курсом НБУ на день оплати. Додатково сплачується вартість візи 1594 грн. (включаючи консульський та сервісний збір).

          У разі зацікавленості взяти участь у заході просимо звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України не пізніше 21квітня п.р.

 

         Додаткова інформація за тел. 044-270-57-33, Янков Сергій Анатолійович,               e-mail: isa-iprg@ucci.org.ua.

 

        Додаток: програма заходу на 1 арк.

 

 

 

 

 

 

 

© 2017 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS