Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Export Education MeetUp в Одесі

10.09.2018

 

Національні освітні програми для підприємців і експортерів: набір відкрито!

Цієї осені Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку запустив дві потужні освітні Програми для підприємців та експортерів: «Експортна революція» та «Креативний експорт»!

Мета програм – навчити ключовим навичкам ведення зовнішньоекономічної діяльності, розробити стратегічний експортний план підприємства, створити міцний міжнародний бренд та вивести продукт на нові ринки.

Запрошуємо вас дізнатись більше про програми під час  Export Education MeetUp в Одесі.

На вас чекає:

·         Практичний воркшоп з провідним експертом програми Export Revolution Ukraine за темою "10 основних ризиків під час експорту: як їх запобігти"

·         Презентація нових програм та подій для підприємців та експортерів: унікальна дистанційна програма для креативного сектору, можливості на ринку Китаю, Туреччини та Європи — про це все, і не тільки.

·         Історії успіхів компаній-учасниць та результати першого навчального року програми Export Revolution Ukraine

КОЛИ? 14 вересня 2018 року, 11:00 – 13:45

ДЕ? м. Одеса, вул. Канатна 83, Актова зала, 2 поверх

Зробіть перший крок до зростання вашого експорту!

РЕЄСТРАЦІЯ  на Export Education MeetUp у вашому місті:  https://goo.gl/Qp4W84

Програми розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).

Export Revolution Ukraine – національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Програма завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії, під час якої відбудуться В2В зустрічі, візити на підприємства та серія воркшопів і тренінгів в рамках Tallinn Marketing Week.  Програма розрахована на 135 компаній рівня PRO та 500 рівня START.

Creative Export Ukraine – секторальна освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, які планують створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт. Програма передбачає участь у Tallinn Design Festival з можливістю представити власний продукт на колективному стенді.

Програма розрахована на  50 компаній рівня PRO та 450 компаній рівня START!

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS