Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

IV Національний форум із підтримки експорту

02.05.2018

4 по 9 червня у Києві пройде серія заходів на підтримку вітчизняного експорту під загальною назвою «Київський експортний тиждень 2018»

Зокрема, 4 червня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України  відбудеться  IV Національний форум із підтримки експорту під гаслом  «Відкриваємо країни. Об'єднуємо бізнес». Захід планується за участі Прем’єр-міністра України  В.Б. Гройсмана.   

Форум має на меті допомогти вітчизняним експортерам покращити умови ведення бізнесу та залучити інвестиції в Україну.

У заході  візьмуть участь понад 700 представників українських підприємств-експортерів, десятки іноземних імпортерів, члени уряду України та представники зарубіжних органів влади, делегації з низки зарубіжних країн, експерти у сферах зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи, страхові організації тощо.

Упродовж форуму бізнес намагатиметься: виробити найкращі рішення з широкого кола питань, пов'язаних із підтримкою та просуванням товарів і послуг вітчизняних підприємств-експортерів на ринки іноземних країн, насамперед ЄС, подоланням технічних бар'єрів, модернізацією та технічним переоснащенням підприємств відповідно до стандартів ЄС, видачою сертифікатів відповідності, ліцензуванням продукції; обговорити проблеми малого та середнього бізнесу при здійсненні експортно-імпортних операцій тощо.

За додатковою інформацією прохання звертатися до заступника Дирекції з питань зовнішньоекономічної діяльності Романенка Євгена Олександровича, тел.: +380 44 461-98-17, e-mail: rea-zed@ucci.org.ua.

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS