Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Міжнародна конференція «Ефективний діалог заради розвитку: політика влади і порядок денний від бізнесу»

17.06.2016

23 червня в Києві у великому конференц-залі бізнес-центру «Парус» (вул. Мечникова, 2 а, вхід з боку бульвару Лесі Українки, поверх 2) пройде міжнародна конференція «Ефективний діалог заради розвитку: політика влади і порядок денний від бізнесу».
Захід є завершальним етапом програми CIPE «Розвиток спроможності українських бізнес-об’єднань, ТПП та аналітичних центрів щодо спільного формування та просування місцевого порядку денного бізнесу», що впроваджувався СІРЕ за сприяння Національного фонду підтримки демократії (США). Учасники програми — 4 регіональні коаліції у складі місцевих бізнес-асоціацій, торгово-промислових палат й аналітичних центрів з міст: Суми, Івано-Франківськ, Кіровоград та Миколаїв розробили порядки денні на місцевому рівні й розпочали адвокаційні кампанії задля їх включення органами місцевого самоврядування до програм місцевого розвитку та до інших рішень, що стосуються підприємницького середовища.
Конференція має на меті обговорення міжнародних практик та вітчизняного досвіду з формування порядків від бізнесу до влади, а також питань залучення малого і середнього бізнесу до процесу формування політики на місцевому та національному рівнях (проект програми надсилаємо у додатку).
Очікується, що участь у конференції візьмуть близько 150 осіб: представники національних та міжнародних бізнес-об’єднань, державних органів влади та органів місцевого самоврядування, донорської спільноти та проектів міжнародної технічної допомоги, експерти провідних аналітичних центрів.
Контактна особа для координації організаційних та технічних питань в рамках програми – Криворучко Ірина, тел. (067)474-70-14, e-mail: IKryvoruchko@cipe.org 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS