Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Міжнародний форум«Цифрова Україна – switch on your business»

10.04.2017

Торгово-промислова палата України спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 р. в м. Одеса проводять Міжнародний форум «Цифрова Україна – switch on your business».

Форум проходитиме у приміщенні Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова. Початок роботи  о 10-00.

Основними темами дискусії будуть питання цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу як основи успішного розвитку країни.

У роботі Форуму візьмуть участь керівники органів центральної та місцевої державної влади, лідери вітчизняної ІТ сфери, експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства, керівники і експерти транснаціональних компаній – Nokia, Google, IBM, Intel, GRID.

Під час роботи Форуму представники HiTech офісу та Офісу ефективного регулювання презентують Цифрову стратегію України та бачення її реалізації.

Представники бізнесу отримають унікальну можливість практично включитися до цифрових перетворень: ПриватБанк презентує роуд-шоу нових цифрових продуктів та рішень, ДП ProZorro проведе майстер-клас з актуальних питань практики проведення  публічних електронних закупівель в Україні, компанією Nokia будуть представлені  нові ідеї і розробки для впровадження мобільних сервісів, дата-центр «Парковий» презентує можливості хмарних технологій.

Демо-зона Форуму стане унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів.

Формат проведення заходу передбачає он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.

Запрошуємо Вас взяти участь у заході. Умови участі та детальна інформація про Форум знаходяться на сайті ТПП України, розділ "Події", пункт "Форуми та конференції" (https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/tsifrova-ukrayina-switch-on-your-business-3) . Реєстрація відкрита до 25 квітня 2017 року.

Контактна особа: Наталія Романова,

тел.+380 67 220 61 65, +380 44 537 20 84,  е-mailucci-expo@cibc.com.ua.

Додаток: реєстраційна форма на  1арк

© 2017 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS