Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Семинар "ЭКСПОРТ АГРАРНОЙ ПРОДУКЦИИ НА РЫНОК ЕС"

05.11.2017

Повідомляємо, що Одеська регіональна торгово-промислова палата (ОРТПП), згідно з  німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат KVP Ukraine та німецько-українським проектом  двосторонньої співпраці  «Агроторгівля України»  проводить  24 листопада 2017 року з  9.00 до 17.00 проводить  галузевий семінар  «Питання експорту  аграрної  продукції на ринок ЄС» , який відбудеться у приміщенні Одеської регіональної торгово-промислової палати  за адресою: вул. Базарна 47.

Експорт української сільськогосподарської продукції та продуктів харчування останніми роками демонстрував значне зростання. Угода про поглиблену та всебічну зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, яка набула чинності з 2016 року, а також нові автономні митні преференції ЄС створюють хорошу основу для подальшого позитивного розвитку українського експорту.    Не зважаючи на це, потенціал двосторонніх торговельних відносин ще не розкрито в повній мірі. Одна з причин полягає в дефіциті інформації про торгівлю в рамках Угоди про зону вільної торгівлі.

З метою інформування українських експертів про можливості виходу на ринки ЄС та посилення їхніх можливостей, Німецько-український партнерський проект торгово-промислових палат «KVP Україна» та Німецько-український проект двосторонньої співпраці «Агроторгівля України» у співпраці з регіональними торгово-промисловими палатами проводять низку практичних семінарів з експорту. 

Поряд із загальною інформацією про обсяг та структуру ринків, бар’єри, що перешкоджають виходу на ринки, вимоги до продуктів та пакування, а також про очікування клієнтів та можливості доступу до ринків семінари надають поглиблену інформацію про основні групи продуктів. Семінари пропонують, звичайно, і достатньо можливостей для індивідуальних запитань та розмов з експертами. 

Цільовою групою семінару  «Питання експорту  аграрної  продукції на ринок ЄС», який проводить ОРТПП спільно з вищезгаданими партнерами,  є малі та середні аграрні підприємства, а також підприємства з переробки аграрних продуктів, які хочуть вийти та укорінитися на європейському ринку. Семінар спрямовується на власників, директорів, менеджерів з експорту українських малих та середніх підприємств (виробників, дилерів) зі сфери продуктів харчування та аграрної продукції (рослинництво).

 Участь у семінарі становить -  1200 грн. (включаючи ПДВ).

 Додаткова інформація за телефоном  (048) 7772096, e-mail: ves@orcci.odessa.ua, lena@orcci.odessa.ua.

 Додаток: програма заходу та список спікерів  на 3-х арк.

 

РЕГИСТРАЦИЯ


© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS