Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо співробітництва та впровадження технологій «Кайдзен»

15.09.2016

Інформуємо, що надійшла інформація від Київської громадської організації «Кайдзен Клуб в Україні» щодо можливості співробітництва з українськими підприємствами та організаціями.

Кайдзен Клуб в Україні об’єднує управлінців українських компаній, які прагнуть розвивати співпрацю і впроваджувати технології та методи Кайдзен в роботу своїх підприємств і організацій. Підтримка управлінців, підприємств і організацій, які будуть впроваджувати або вже використовують технології постійного вдосконалення, відбувається шляхом проведення семінарів, тренінгів, консультацій, навчальних програм, а також організації навчальних Кайдзен-турів на підприємства Японії і України.

 

В рамках програми поширення японського стилю управління Кайдзен Клуб  в Україні за підтримки представників українського бізнесу, організовує одноденний відкритий  Кайдзен-семінар для ознайомлення з японським стилем менеджменту і його розвитку в Південному регіоні України, який відбудеться 16 вересня 2016 року на тему: «Кайдзен для підвищення конкурентоспроможності українських компаній».  Детальну інформацію можна знайти за посиленням: www.kaizenclub.com.ua.

Додаток: 1 арк. 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS