Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо безкоштовної підписки на щомісячник «Е-Dialog»

12.09.2018

 

Польсько-Українська  Господарча Палата є однією з найстаріших двосторонніх торгово-промислових палат в Польщі, працююча більше ніж двадцять п'ять років  для розвитку польсько-українських економічних відносин.

Однією з ініціатив Польсько-Української  Господарчої Палати є публікація щомісячного "Економічного журналу e-Dialog ". Наш журнал розсилається до кількох тисяч адресатів, у тому числі представників державної влади і ділових кол Польщі та України, що становить ексклюзивну форму розповсюдження інформації , яка є найбільш цікавою і цінною в широкому спектрі соціально-економічного розвитку по польській, а також українській стороні.

eDIALOG - це безкоштовний електронний журнал, відредагований на польській та українській мовах, описує найбільш важливу інформацію для наших клієнтів в області економіки, права, соціальних відносин, культури і розвитку туризму. Ми надаємо вам інформацію про найцікавіші події з обох боків Бугу. У публікації також містяться коментарі експертів та фахівців, котрі співпрацюють з Польсько-Українською Господарчою Палатою.

Запрошуємо відвідати сайт Польсько-Української  Господарчої Палати

http://www.pol-ukr.com/uk/edialog/ для того, щоб ознайомитися з наведеною вище публікацією і приєднатися до аудиторії. У нашій редакції, ми впевнені, що інформація, розміщена на сторінках eDIALOG в статтях і матеріалах дозволить вам краще орієнтуватися в проблемах польсько-українських економічних відносин і покаже привабливі можливості інвестицій і торгівлі в цих двох країнах.

У додатку ви знайдете найновіший номер eDIALOG.

Запрошуємо підписатися на щомісячник: http://www.pol-ukr.com/uk/edialog/

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS