Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо ділового візиту в КНР

26.07.2018

 

З 3 по 9 листопада 2018 року відбудеться офіційний і діловий візит представників міністерств, відомств, місцевих органів влади та бізнесу країни на виставку імпортерів в Китай China International Import Expo, яка відбудеться з 5 по 10 листопада цього року в м. Шанхай та до міста Пекін для участі в українсько-китайському бізнес форумі. Очолює делегацію Степан Кубів голова української частити українсько-китайської міжурядової комісії зі співробітництва.

China International Import Expo – це головна виставкова подія Китаю в 2018 році. Захід задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіньпінем, приймає захід Міністерство комерції КНР та Уряд м. Шанхай, підтримку надають Світова організація торгівлі та Організація промислового розвитку при ООН. Мета виставки – презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, та зміцнення співпраці між іноземним і китайськім бізнесом. Виставка буде розміщена в 6 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг на площі майже 250 тис. кв.м.

Україна прийматиме участь в роботі виставки національним і комерційними стендами на загальній площі в майже 500 кв. м. Учасниками від України стали понад 100 організацій та компаній.

В рамках візиту українська делегація відвідає м. Шанхай та м. Пекін. Програмою передбачено участь в українсько-китайських бізнес-форумах в обох містах, переговори з представниками ділових кіл Китаю та країн учасниць виставки, відвідання виставки,  ділові поїздки на підприємства. Проект програми візиту додається.

Вартість участі у візиті складає – 3 280 доларів США за особу (при одномісному проживанні) та 2800 доларів США (при двомісному проживанні), Вартість включає, перельоти, трансфери, проживання, участь в ділових заходах, культурну програму.

Запрошуємо Вас долучитись до української делегації та отримати практичний результат від зустрічі з бізнесом Китаю.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Андрія Голято (тел.: +38-067-662-96-56, ел. пошта: avg-zed@ucci.org.ua).

 Додаток:  програма  - на 3-х арк.

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS