Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо експорту м ’ясної продукції до Республіки Ірак (РІ)

01.02.2017

За повідомленням Посольства України в РІ, з 31.01.2017 Іракська сторона запроваджує новий порядок ввезення на територію країни м’яса свійської птиці та червоного м’яса.

Згідно з нововведеннями, іноземні підприємства мають подати заявку до Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи РІ. Крім того, вони мають забезпечити відвідання господарства іракськими експертами у складі представників Міністерства сільського господарства та аграрної реформи, Міністерства охорони здоров’я, контролюючого органу при офісі Прем’єр- міністра РІ. При цьому, витрати покладаються на потенційного експортера. Після інспекції підприємства іракськими спеціалістами надається безстроковий дозвіл на експорт м’яса на територію Іраку.

Заявки на експорт м’яса до РІ подаються у вигляді листа (англійською або арабською мовою) на адресу Департаменту здоров’я тварин Міністерства сільського господарства та аграрної реформи РІ через Посольство РІ в Україні (e-mail: econiraq@gmail.com). Зокрема, у листі зазначається загальна інформація про підприємство, вказуються контакти для зворотного зв’язку (електронна пошта, телефон), додається копія ветеринарного сертифікату (слово OFFAL прибрати) та характеристики продукції.

Разом з тим, до 31.01.2017 заявки можна подати на особисту електронну адресу заступника Міністра сільського господарства та аграрної реформи Махді Аль-Кайсі (Dr.Mahdi T.AL-Kaisey) mahdialkaisey@yahoo.com, ma_alkaisey@yahoo.com та та електронну адресу директора Департаменту здоров’я тварин Мізака Абеда (Abed AL Hussein Abeed) mithad1973@yahoo.com. Подання заявки на експорт згаданої продукції до 31 січня 2017 не вимагатиме у подальшому проведення інспекції.

Робочі контакти Посольства України в РІ:

-        цілодобовий номер Посольства - (00-964-790) 416-71-52;

-        Тимчасовий Повірений у справах України в Республіці Ірак Кузаков Олександр Олександрович —(00 964-782)
302-90-89;

-        Електронна адреса Посольства – emb_iq@mfa.gov.ua.

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS