Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо обговорення перспектив лобіювання в Україні

28.10.2016

Повідомляємо, що Громадська організація «Інститут професійного лобіювання та адвокасі» за підтримки Одеської регіональної торгово-промислової палати  і  Міжнародного фонду «Відродження» проводитиме   31 жовтня п.р. в м. Одесі публічне обговорення перспектив інституціалізації лобіювання в Україні на законодавчому рівні.

Захід відбудеться у приміщенні АТ «Пласке» за адресою: вул. Маразліївська, 14-А. На сьогодні у Верховній Раді України зареєстровано два законопроекти - 5144 (Про лобізм)   та 5144-1 (Про лобіювання), останній з яких було підготовлено в рамках діяльності Робочої групи при Комітеті ВРУ з питань запобігання і протидії корупції.

Експерти Робочої групи ознайомлять учасників заходу із представленими моделями правової регламентації лобіювання в Україні на прикладах зазначених законопроектів, а також в контексті провідних сучасних світових тенденцій та практик.

Реєстрація на захід о 13:30, початок - о 14:00.

Бажаючих ознайомитися з порядком денним заходу,  взяти участь  в обговоренні та зареєструватися, можна за посиланням  http://lobbying.in.ua/rt_odessa

У разі виникнення запитань, прохання зв'язуватись із Олександром Гвяздовським, спеціалістом Інституту професійного лобіювання та адвокасі за електронною адресою: gvyasdovskiy@gmail.com  та тел.: 0637275111.

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS