Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо проведення III Національного форуму з підтримки експорту

07.04.2017

25 травня 2017 р. ТПП України заплановано проведення  III Національного форуму з підтримки експорту. Потенційні учасники форуму: представники українського бізнесу, Торгово-промислових палат України, органів державної влади України, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності  тощо. 

У рамках форуму пропонується обговорити пріоритетні питання підтримки експорту з боку дипломатичних місій України за кордоном, актуальні питання експорту продовольчої групи товарів, сучасні інструменти торгового фінансування, страхування в експортній діяльності, особливості секторальної кооперації в промисловості з іноземними партнерами, грантову та технічну підтримки українських експортерів, а також міжнародні програми підтримки бізнесу, участь у державних закупівлях за кордоном в рамках угоди GPA: поради  експертів (проект програми додається).

Відповідно до проекту програми Форуму передбачено проведення гала-сесії на тему «Взаємодія влади та бізнесу задля просування вітчизняного експорту»

Реєстрація учасників Форуму та представників регіональної палати здійснюється дирекцією виставково-конгресової діяльності ТПП України за тел. (044) 586 40 15, ел. пошта: gtv-sem@ucci.org.ua, mav-sem@ucci.org.ua, bvi-sem@ucci.org.ua.

Додаток: Проект програми на 2 арк.

  

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS