Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо участі у конференції німецької стипендіальної програми

07.04.2017

За інформацією ТПП України з 19 по 21 травня 2017 року у місті Одеса відбудеться конференція приурочена третій річниці заснування німецької Стипендіальної програми для України.

 Ця програма є двостороннім проектом між Україною і Німеччиною, який з 2015 року успішно впроваджується спільними зусиллями Східного комітету (Берлін) та ТПП України. За цей час 77 українських студентів змогли скористатися численними перевагами цього проекту і пройти стажування на провідних німецьких підприємствах. У такий спосіб не лише суттєво підвищується рівень їх кваліфікації , а й відповідно шанси на працевлаштування у майбутньому. З іншої сторони, ця програма об’єднує теорію, яку отримують наші студенти із практикою і доводить, що наша освіта має знак якості і користується попитом також у Європі.

З метою забезпечення координації роботи представників ТПП України з німецькими партнерами та іншими регіональними  палатами, ТПП Одеси зокрема, підвищення ділового іміджу та  зміцнення зв’язків між молоддю, 19 травня ц.р. у м. Одеса  відбудеться вище згаданий захід.

Подібна конференція проводитиметься вперше в Одесі і, на нашу думку, матиме непересічне значення для подальшої співпраці торгово-промислових палат України з Німеччиною.

У разі виникнення будь-яких питань  звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України.

Контакти:

Гончарук Андрій-регіональний координатор програми

тел. +38 (044) 279-25-41, ел. пошта: ag-ier@ucci.org.ua

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS