Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо видання каталогу «Бізнес партнер Україна»

27.01.2017

Повідомляємо, що консалтингова компанія ТОВ «Ю.Би.Кон» (Український Бізнес Консалтинг), яку очолює офіційний представник ТПП України в Австрії п. Райнер Штальтнер готує за підтримки ТПП України видання каталогу українських підприємств «БІЗНЕС ПАРТНЕР УКРАЇНА» у рамках бізнес-проекту «MARKETING UKRAINE - UKRAINIAN BUSINESS SHOW», спрямованого на покращення іміджу українських компаній та просування їх бізнесу на зарубіжних ринках.

Створення каталогу - це значний крок на шляху розширення можливостей презентувати Вашу компанію широкому колу потенційних партнерів та клієнтів за кордоном, він має стати зручним «путівником» для іноземних інвесторів, компаній, що шукають собі партнерів, товари або послуги в Україні.

Каталог «БІЗНЕС ПАРТНЕР УКРАЇНА» буде створено англійською та німецькою мовами, передбачається друкована та електронна версія видання для розповсюдження на міжнародних конференціях, форумах та виставках, які проводить ТПП України та її партнери, а також через дипломатичні представництва України за кордоном, зарубіжні партнерські палати та представників ТПП України за кордоном.

Більш детальна інформація щодо формату та умов участі у проекті викладена у доданих файлах (1,2).

 

У разі Вашої зацікавленості  просимо повідомити Центр підтримки експорту.

тел.:  734-21-15;  email: kvv-cse@orcci.odessa.ua.

 

                             

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS