Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо виставки в рамках Першого Форуму Регіонів України та Білорусії

03.10.2018

Одеська регіональна торгово-промислова палата (ОРТПП) повідомляє, що 25-26 жовтня 2018 року в м. Гомель відбудеться Перший Форум регіонів Білорусі та України. Захід проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради Міністрів Республіки Білорусь.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Головною подією Форуму стане - виставка економічного потенціалу України та Білорусі. Планується, що на виставці будуть представлені регіони, міста і компанії двох країн. Кожна з національних експозицій розміщуватиметься на площі у 600 кв. м. Українська експозиція формуватиметься за регіональним принципом та за участі всіх регіонів країни.

Керівники підприємств, продукція яких експонуватиметься на виставці, матимуть можливість взяти участь в Українсько-Білоруському економічному форумі.

Інформація щодо вартості та умов участі, а також заявка учасника додаються.

За додатковою інформацією прохання звертатися до Управління ЗЕД ОРТПП, контактна особа Олена Горбатюк за тел.: (048) 7772096,  e-mail: ves@orсci.odessa.ua.

  Додаток:  - заявка на участь, 1-ому арк.;

                  - умови участі, 1-ому арк.  

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS