Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо зустрічі з делегацією УБІ

13.02.2018

Повідомляємо, що 14 лютого з 15.15 до 16.30 в конференц-залі Одеської регіональної торгово-промислової палати за адресою: вул. Базарна, 47 відбудеться зустріч з делегацією об’єднання «Українська Бізнес Ініціатива» (УБІ), що здійснює регіональний тур по Україні,  у складі  Андрія Ніколаєка, координатора ініціативи і Сергія Тарути, народного депутата України, засновника Ініціативи.

Надважливою темою, що буде обговорюватися під час дискусії  з відповідальним бізнесом, громадським активом та небайдужими громадянами Одещини, є пошук шляхів запобігання економічному та політичному  банкрутстві України.

Основні акценти дискусії – як знайти мир для України, які кроки необхідні для відновлення економіки  і соціальної сфери та регіону, чому  для цього необхідно перезавантажити  систему державного управління і хто готовий взяти на себе відповідальність за реалізацію плану розвитку України.

У разі Вашої зацікавленості прийняти участь у заході, просимо терміново повідомити про це Управління ЗЕД ОРТПП за тел. 7772096, ves@orcci.odessa.ua.  Контактна особа – Горбатюк Олена Іванівна.

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS