Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо зустрічі з Послом Македонії

15.08.2017

14 серпня у приміщенні Одеської регіональної торгово-промислової палати відбулася зустріч Президента ОРТПП Шувалова С.Е. з  Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі. У зустрічі також прийняли участь представники ділових кіл  Одеського регіону зокрема компанії «Амбра – Імпекс»,  «Каспер» і «Агро – ПС».

Метою візиту Посла Столе Змейкоскі в ОРТПП  було обговорення можливості подальшого розвитку торгово-економічних відносин між Одеською областю та Македонією з акцентом на харчову промисловість.

 

 

У ході зустрічі македонська сторона висловила зацікавленість щодо імпорту з України, зокрема з Одещини, таких продуктів, як зерно, цукор, олія, борошно, сухе молоко  та куряче м'ясо. В свою чергу Македонія готова експортувати  в Україну овочі (капусту, томати, перець),  фрукти (персики, яблука, виноград), вино та тютюн. Посол Македонії ознайомив присутніх з пільговими умовами ведення бізнесу  в індустріальних парках  його країни, де можна займатися будь-яким видом діяльності за винятком виготовлення та переробки продуктів харчування,   існуючою системою оподаткування та валютного регулювання. За словами Посла, Македонія протягом  останніх років має стабільну національну валюту (македонський динар),  в країні успішно діють 18 банків, включаючи македонські, а 99% законодавчої бази країни вже гармонізовано із законодавством  ЕС. Столе Змейкоскі наголосив на  більш активному  використанні можливостей  Угоди про вільну торгівлю між Україною і Македонією, яка була підписана ще в 2001 році та запропонував бізнесменам  використовувати Македонію у якості так званого хабу  для виходу українських товарів на європейські  ринки. Наприкінці зустрічі македонський дипломат відповів на запитання одеських  підприємців та запросив їх до взаємовигідної  співпраці.

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS