Поиск информации по сайту
События

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

VII Європейський Конгрес малих та середніх підприємств

10.08.2017

 

18-20 жовтня у м. Катовіце (Республіка Польща) у Міжнародному конференц-Центрі відбудеться VII Європейський Конгрес малих та середніх підприємств.

Конгрес є найбільшим у Європі заходом, присвяченим сектору малого та середнього бізнесу,  мета конгресу – посилити бізнес-кооперацію між МСБ різних країн, зважаючи на постійно зростаючу роль малого та середнього бізнесу у глобальній світовій економіці. Цього року конгрес проходить під девізом «Наука – бізнес – самоврядування – разом для економіки».

Програма конгресу містить велику кількість дискусій, круглих столів, воркшопів з питань ефективного маркетингу, інновацій та стратегій успішного бізнесу, викликів сучасного ринку тощо. З детальним проектом програми конгресу вже можна ознайомитись на сайті заходу: www.ekmsp.eu, www.smecongress.eu. Участь у заході є безкоштовною.

Програмою  конгресу передбачені також В2В сесії, які будуть організовані в рамках мережі Enterprise Europe Network у Катовіце. Платформа для організації В2В сесій вже відкрита і доступна за адресою: https: //b2bharmo.com/Kongres2017.

Контакти для довідок: тел. (044) 461 98 08

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS