Поиск информации по сайту
События
19.09.2017
Щодо зустрічі з бізнесменами Республіки Молдова
19 вересня 2017 року в приміщенні Одеської регіональної торгово-промислової палати (ОРТПП) відбулася ділова зустріч підприємців Одеського регіону і Республіки Молдова.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо зустрічі з бізнесменами Республіки Молдова

19.09.2017

19 вересня 2017 року в приміщенні Одеської регіональної торгово-промислової палати (ОРТПП) відбулася ділова зустріч підприємців Одеського регіону і Республіки Молдова. Захід відбувся у рамках проведення в м. Одеса 14-го засідання Міжурядової українсько-молдавської змішаної  комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Зазначена зустріч в ОРТПП мала на меті дати можливість його учасникам детально обговорити проблемні питання торговельно-економічних відносин між Одеським регіоном та Республікою Молдова, а також знайти перспективних партнерів для успішного ведення бізнесу.

З вітальними промовами до учасників заходу звернулися: президент ОРТПП – Шувалов С.Є., перший віце-президент ТПП України – Непран М.І., президент ТПП Молдови – Сергій Харя, які у своїх виступах підкреслили необхідність активізації та подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва між Україною та Республікою Молдова.

В ході проведення двосторонніх ділових переговорів в форматі В2В були порушені питання по наступним напрямкам: експорт продукції рослинництва і торгівля сільгосппродукцією;  експорт та імпорт парфумерії та косметичних засобів; оптова і роздрібна торгівля продуктами харчування;  транспортно-експедиторські та логістичні послуги; переробка рибної продукції; вирощування саджанців винограду.

Найбільший інтерес до співробітництва з молдовською стороною проявили такі компанії як: «Виноград-Одеса», «Скайтранс», «Амбра-Імпекс», «Наш аудит», ФОП Дмитришина С.М., селянське (фермерське) господарство «Куцарєва Ф.С.» та «Одеський осетринницький комплекс».

Після проведення ділових переговорів, на запрошення члена ОРТПП  ПрАТ “Одеський коньячний завод”, молдавська делегація відвідала зазначене підприємство та ознайомилась  з його виробництвом.

 

 

© 2019 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS