Поиск информации по сайту
События
13.09.2018
Щодо зустрічі з представниками Агентства Бізнес Франс
13 вересня 2018 року у приміщенні ОРТПП відбулася зустріч делегації  Агентства Бізнес Франс при Посольстві Франції в Україні на чолі з О. Герелюк, радником з експорту Агентства з віце-президентом ОРТПП І.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Щодо зустрічі з представниками Агентства Бізнес Франс

13.09.2018

13 вересня 2018 року у приміщенні ОРТПП відбулася зустріч делегації  Агентства Бізнес Франс при Посольстві Франції в Україні на чолі з О. Герелюк, радником з експорту Агентства з віце-президентом ОРТПП І.С. Мислицькою.

В ході зустрічі віце-президент І.С.  Мислицька поінформувала присутніх щодо діяльності ОРТПП, а  О. Герелюк, в свою чергу, розповіла про Агентство Бізнес Франс.   

Агентство Бізнес Франс має за мету сприяти більш ефективному залученню іноземних інвестицій в економіку Франції,  активному розвитку французьких компаній на міжнародних ринках та формуванню позитивного ділового іміджу країни за кордоном.  Французьке агентство має свою власну світову мережу співробітників, що покликані підтримувати експортну діяльність малого та середнього бізнесу Франції. На сьогоднішній день, Економічні місії Бізнес Франс  присутні у біля сімдесяти країнах світу та налічують більш ніж 1,5 тисячі співробітників. Щорічно Агентством у світі здійснюється більш ніж 800 проектів.

Що стосується Агентства Бізнес Франс при Посольстві Франції в Україні, то воно  надає підтримку французьким компаніям в рамках їхніх експортних проектів на українському ринку, а також інформує український бізнес щодо можливостей інвестування в економіку Франції.

За словами представників Агентства Бізнес Франс в Україні розвиток ділових стосунків між французькими і українськими компаніями відбувається  у різних сферах діяльності, проте основний об’єм припадає на сектор харчової  промисловості. Сектор  харчової  промисловості Агентства сприяє налагодженню ділових відносин між французькими та українськими компаніями в аграрному секторі та переробній промисловості, у сфері сільськогосподарської техніки та обладнання. Співробітники сектору організовують  семінари, конференції, колективні місії та індивідуальні зустрічі у форматі В2В для французьких  компаній, а також національні французькі павільйони в рамках таких відомих аграрних виставок в Україні, як «ІнтерАгро» та «Agro Animal Show».

Представники французької делегації звернулися до ОРТПП з пропозицією надати сприяння Агентству Бізнес Франс при Посольстві Франції в Україні провести у наступному році, орієнтовно в середині травня, у м. Одеса ділову зустріч  українських та французьких бізнесменів виноробної галузі. Передбачається, що основний акцент буде зроблений на використання обладнання, яке необхідно для успішного функціонування  та розвитку зазначеній галузі. Керівництво Палати дало на це свою згоду. Про склад французької бізнес місії та порядок денний проведення заходу Палата буде поінформована додатково.

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS