Поиск информации по сайту
События
15.06.2017
Тренінг з написання грантових заявок на конкурси ЄС
13 червня 2017 року в Impact Hub Odessa. У рамках інформаційної компанії «Будуймо Європу в Україні» відбувся тренінг з написання грантових заявок на конкурси ЄС.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Тренінг з написання грантових заявок на конкурси ЄС

15.06.2017

13 червня 2017 року в Impact Hub Odessa. У рамках інформаційної компанії «Будуймо Європу в Україні» відбувся тренінг з написання грантових заявок на конкурси ЄС.  Інформаційна компанія являє собою серію інформаційно-просвітницьких заходів. Програма  проводиться Представництвом Європейского Союзу в Україні в усіх регіонах України.

Сесія була проведена при підтримки та за участі Одеської Регіональної Торгово-промислової палати.

Учасниками тренінгу стали представники юридичних  та освітніх установ  з різних областей України, представники громадських організацій та місцевих  органів влади.

Відкриваючи захід , радник з питань преси та інформації Представництва ЕС в Україні Вікторія Давидова розповіла про інструменти, які пропонує Європейський Союз для імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Спікер представила нові програми у галузі освіти, молоді, культури,  медіа проекти, програми в підтримку малого та середнього бізнесу та інформаційні джерела Представництва ЄС.

Однією з ініціатив, представленою експертом у допомогу малим та середнім підприємствам в регіоні Східного партнерства та розробленою Європейським Союзом була «EU4Business» для фінансування, підтримки та навчання, щоб допомогти малим підприємствам повністю реалізувати свій потенціал. Підтримка «EU4Business» надається спільно з іншими організаціями, такими , як Європейський Банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк.

Свою точку зору про  необхідність написання програм та проектів для залучення грантів необхідних для імплементації інноваційних ідей презентувала Тетяна Лебухорська, експерт з розробки та подання грантових заявок, заступник голови ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку».

Слухачі отримали досвід базової інформації про поняття гранту,  його потенційних одержувачах,  необхідність залучення  грантів, про тонкощі написання грантової заявки та  його можливості .

 

По завершенню сесії експерти закликали учасників не пропустити можливостей участі у програмах Європейського Союзу та реалізації найважливіших для суспільства інноваційних ідей.

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS