Поиск информации по сайту
События
12.04.2018
Українсько-ліванський бізнес-форум
  11 квітня віце-президент ОРТПП І. Мислицька взяла участь у роботі  українсько-ліванського бізнес-форуму, який відбувся в Києві  у приміщенні ТПП України.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Українсько-ліванський бізнес-форум

12.04.2018

 

11 квітня віце-президент ОРТПП І. Мислицька взяла участь у роботі  українсько-ліванського бізнес-форуму, який відбувся в Києві  у приміщенні ТПП України. У відкритті заходу взяли участь Посол України в Лівані І.Осташ, Посол Ліванської Республіки в Україні А.Дахер, начальник Управління економічного співробітництва МЗС України О.Данилейко, віце-президент ТПП України В.Король, глава ліванської делегації - віце-президент ТПП Бейруту та Гірського Лівану Н.Фахед та президент лівансько-української ділової Ради С.Тавіле. Ліванські ділові кола представляли бізнесмени майже 30-ти провідних ліванських компаній.

Під час бізнес-форуму відбулось обговорення перспектив та пріоритетних напрямків українсько-ліванського торговельно-економічного співробітництва та двосторонні B2B зустрічі між бізнесменами двох країн. Основними темами, за якими велись ділові переговори були наступні сектори співпраці: агропромисловий комплекс, мале та середнє підприємництво, інфраструктура тощо.

Ліван –  сильний торговий партнер у роботі з країнами Близького Сходу. Україна, як одна з передових аграрних країн в Європі, має чудові шанси зайняти вагому нішу на його ринку. Торговельно-економічне співробітництво України та Ліванської Республіки  протягом останніх років характеризується позитивною динамікою для нашої держави. Ця країна цікава для нас, насамперед, як фінансовий і логістичний хаб, через який можна експортувати продукцію до інших країн Близького Сходу. Перспективними напрямами подальшої двосторонньої співпраці є банківська та наукова  сфери, туризм і сільське господарство тощо.

В рамках бізнес-форуму було підписано меморандуми про взаєморозуміння між ТПП м.Київ і ТПП Бейруту та Гірського Лівану та між Одеською ТПП і ТПП Тріполі та Північного Лівану. На форумі була представлена ліванська продукція - вино та оливкова олія.

 

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS