Поиск информации по сайту
События
10.09.2017
Встреча с китайской делегацией
8 вересня відбулась зустріч Першого віце-президента ОРТПП Нестеренко А.М. та делегації з Китаю на чолі з генеральнимП директором фінансового відділу Китайського зовнішньоторгівельного Центру -  Wu Feng.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Встреча с китайской делегацией

10.09.2017

8 вересня відбулась зустріч Першого віце-президента ОРТПП Нестеренко А.М. та делегації з Китаю на чолі з генеральнимП директором фінансового відділу Китайського зовнішньоторгівельного Центру -  Wu Feng. На зустрічі також були присутні: заступник генерального директора фінансового відділу -  Ye Ji Jiang, заступник генерального директора відділу міжнародного зв’язку – Maggie Pu, співробітник відділу міжнародного зв’язку – Hakel Wen.

Основною темою зустрічі був Кантонський ярмарок, що відбудеться у жовтні 2017 та квітні 2018 року у  Гуанчжоу, Китай. На початку Перший віце-президент ОРТПП ознайомила делегацію зі структурою ОРТПП, зробивши акцент на наданні нових видів послуг і роботі Центру по підтримці бізнесу. Зі свого боку, генеральний директор фінансового відділу розповів про діяльність Центру зовнішньої торгівлі Китаю, та делегація представила інформацію щодо Кантонського ярмарку. Метою візиту була пропозиція ОРТПП зацікавити українських підприємців взяти участь у ярмарку. Учасники зустрічі акцентували увагу на необхідність розвитку торговельних зв'язків Одеської області з Китайською народною республікою.

 

У висновку бесіди сторони прийшли до необхідності зробити все можливе для посилення торгово-економічного співробітництва бізнес-партнерів обох країн. 

© 2019 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS