Поиск информации по сайту
События
20.03.2018
Зустріч з Послом Австралії в Україні
20 березня у приміщенні Одеської регіональної торгово-промислової палати відбулася зустріч першого віце - президента ОРТПП Нестеренко Г.М.  із Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Мелісой О’Рурк.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Зустріч з Послом Австралії в Україні

20.03.2018

20 березня у приміщенні Одеської регіональної торгово-промислової палати відбулася зустріч першого віце - президента ОРТПП Нестеренко Г.М.  із Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Мелісой О’Рурк. На зустрічі також були присутні віце-президент Мислицька І.С. та співробітники Посольства і Палати.

 

Нестеренко Г.М. ознайомила австралійського  Посла  зі структурою ОРТПП, її функціями, взаємодією з ТПП України та регіональними палатами у вирішенні уставних задач. Австралійська сторона  була поінформована про те, що поряд з традиційними видами послуг, які їй були делеговані державою (видача сертифікатів походження, карнетів АТА, засвідчення форс-мажорних обставин та інше) ОРТПП бере активну участь  у здійсненні низки міжнародних проектів і програм, спільно з урядовими та громадськими організаціями Німеччини і  Румунії, а також  ЄБРР  у галузі професійної освіти, розвитку підприємництва та підтримки діяльності  МСП в Україні.

Перший віце-президент ОРТПП зазначила, що Одеська область є  досить привабливою для інвесторів, через її географічне розташування, порти, розвинену інфраструктуру, багатий людський та науковий  потенціал. На даний час із Одеського регіону в Австралію експортуються соняшникова олія, сталева проволока, холодильна техніка та коньячні вироби. Є також інтерес у крюїнгових компаній  Одещини щодо працевлаштування українських моряків.  Одеські бізнесмени, за словами Нестеренко Г.М.  хотіли б більше розвивати торговельні відносини з австралійськими партнерами та готові здійснити для цього ділові місії до Австралії. Перший віце-президент ОРТПП звернулася до Посла з пропозицією надати сприяння членам Палати щодо  встановлення ділових контактів з австралійськими бізнесменами та отримання необхідних віз. За інформацією Меліси  О’Рурк, Посольство Австралії в Україні, нажаль,  не займається видачою візових документів, їм займається Посольство Австралії у Лондоні (Велика Британія).  Що стосується допомоги у встановленні необхідних ділових  контактів, Посольство Австралії в Україні спільно з Посольством України в Австралії, ТПП Австралії, особливо регіону Західної Австралії,  та Союзом українських підприємців в Австралії ( українська діаспора налічує 46 тисяч осіб)  готово цьому сприяти. Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні Меліса О’Рурк під час бесіди також розповіла про досвід Національної торгово-промислової палати Австралії (членство не обов’язкове), шести  її регіональних палат та інших бізнесових організацій щодо підтримки діяльності бізнесу, лобіювання його інтересів та взаємодії з органами законодавчої та виконавчої  влади.

 

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS