Поиск информации по сайту
События
18.02.2019
Щодо участі ОРТПП у відкритті виставки КНР
15 лютого на запрошення Генерального консульства Китайської Народної Республіки в Одесі представники ОРТПП прийняли участь у заході, який відбувся у музеї Західного та Східного мистецтва та був присвячений відкриттю Міжнародної виставки " 40 річчя проведення реформ та відкритості Китаю".
30.01.2019
Щодо круглого столу на тему: “Мораторій на перевірки бізнесу закінчився: чого очікувати бізнесу в 2019 році?”
22 січня 2019р. відбулось розширене засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України у формі круглого столу на тему: “Мораторій на перевірки бізнесу закінчився: чого очікувати бізнесу в 2019 році?” Мета проведення: ознайомити членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців та роботодавців про особливості проведення заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарської діяльності в 2019 році.
13.09.2018
Щодо зустрічі з представниками Агентства Бізнес Франс
13 вересня 2018 року у приміщенні ОРТПП відбулася зустріч делегації  Агентства Бізнес Франс при Посольстві Франції в Україні на чолі з О. Герелюк, радником з експорту Агентства з віце-президентом ОРТПП І.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Алфавитный рубрикатор


ЗАО «АВС КЕМИКАЛС ИНДАСТРИ»
Производство товаров бытовой химии....
ЗАО «МОРСКОЕ БЮРО РЕГИСТРА»
Организация судоремонта; определение технического состояния корпусов судов, диагностика судового оборудования и механизмов; проверка и ремонт средств измерительной техники, лабораторные анализы топлива, масел и т.п.; ремонт и наладка систем судовой автоматики, техническое снабжение судов, подготовка...
ЗАО "Одесский коньячный завод"
Производство коньячной продукции...
ЗАО "Одесский завод отделочных материалов"
Производство и поставка современных защитных антикоразийных покрытий....
Закрытое акционерное общество «ПЛАСКЕ»
Транспортно-экспедиторская деятельность; транспортно-туристическая деятельность; информационно-консультационная деятельность; торгово-коммерческая деятельность; издательская деятельность; продажа билетов: авиационных, автобусных, железнодорожных, на культурно-массовые мероприятия; организация экскур...
© 2019 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS