Поиск информации по сайту
События
18.02.2019
Щодо участі ОРТПП у відкритті виставки КНР
15 лютого на запрошення Генерального консульства Китайської Народної Республіки в Одесі представники ОРТПП прийняли участь у заході, який відбувся у музеї Західного та Східного мистецтва та був присвячений відкриттю Міжнародної виставки " 40 річчя проведення реформ та відкритості Китаю".
30.01.2019
Щодо круглого столу на тему: “Мораторій на перевірки бізнесу закінчився: чого очікувати бізнесу в 2019 році?”
22 січня 2019р. відбулось розширене засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України у формі круглого столу на тему: “Мораторій на перевірки бізнесу закінчився: чого очікувати бізнесу в 2019 році?” Мета проведення: ознайомити членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців та роботодавців про особливості проведення заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарської діяльності в 2019 році.
13.09.2018
Щодо зустрічі з представниками Агентства Бізнес Франс
13 вересня 2018 року у приміщенні ОРТПП відбулася зустріч делегації  Агентства Бізнес Франс при Посольстві Франції в Україні на чолі з О. Герелюк, радником з експорту Агентства з віце-президентом ОРТПП І.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Тематический рубрикатор

Брокерские компании
Общество с ограниченной ответственностью "АДМИРАЛ ШИППИНГ"
Компания предоставляет услуги в следующих направлениях: судовое агентирование, экспедирование грузов, комплексное снабжение судов, обслуживание и ремонт судового имущества и оборудования; судоремонт, таможенно-брокерские услуги....
ООО «Велес-Агро»
Брокерская деятельность на рынке зерна....
Государственное предприятие «ИЗМАИЛЬСКИЙ МОРСКОЙ ТОРГОВЫЙ ПОРТ»
Основные виды деятельности Измаильского порта - выполнение погрузо-разгрузочных работ  и хранение грузов. Кроме того порт осуществляет целый комплекс услуг, связанных с обеспечением высокого уровня обслуживания клиентов:- экспедирование грузов;- услуги таможенного брокера;- заказ железнодорожны...
ООО "СМТ Южный Лтд"
Агентирование морских судов, экспедирование внешнеторговых грузов, таможенное брокерство...
© 2019 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS