Поиск информации по сайту
События
13.09.2018
Щодо зустрічі з представниками Агентства Бізнес Франс
13 вересня 2018 року у приміщенні ОРТПП відбулася зустріч делегації  Агентства Бізнес Франс при Посольстві Франції в Україні на чолі з О. Герелюк, радником з експорту Агентства з віце-президентом ОРТПП І.
31.07.2018
Зустріч з дипломатом Посольства США
  31 липня у приміщенні ОРТПП відбулася зустріч представників Палати з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Валерією Солано.  Метою візиту  американського дипломата в ОРТПП було:  обговорення ділового клімату в Одеської області; проблем та завдань, які вирішує ОРТПП з метою підтримки представників бізнесу в регіоні;  обговорення питань щодо експорту українських товарів на ринок ЄС та пошуків альтернативних ринків збуту.
27.07.2018
Тренинг: «Управление собой, здоровьем и временем»
  25-26 июля в помещении Одесской региональной ТПП прошел тренинг: «Управление собой, здоровьем и временем» под руководством Доктора Карла-Йозефа Доеза.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Управление сертификации

сертификат происхождения Отдел сертификации / Услуги / Одесская региональная торгово-промышленная палата

Сертифікати походження сприяють просуванню українських товарів на світові ринки, забезпечують надання пільг при розмитненні вантажу. Сертифікат про походження товару – це документ установленої форми, який однозначно свідчить про країну походження товару, виданий органом держави-експортера, уповноваженим відповідно до національного законодавства. Відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» від 02.12.97 № 671/97-ВР в Україні уповноваженим органом є торгово-промислові палати.

Країна походження – це країна, де товари були повністю вирощені, видобуті, виготовлені або піддані достатній обробці/переробці.

Фахівці управління  сертифікації ОРТПП проводять оформлення сертифікатів про походження при експорті українських товарів до всіх країн світу ОРТПП видає наступні форми сертифікатів про походження:

- сертифікат походження загальної форми (англійською мовою);

- сертифікат походження загальної форми (російською мовою);

- сертифікат походження форми «А» (Японія);

- сертифікат походження форми «СТ-1» (країни СНД);

- сертифікат походження форми «ЕUR-1» серія М (Республіка Македонія);

- сертифікат походження форми «У-1» (діє в межах митної території України);

- сертифікат походження для преференційних товарів, що експортуються до Мексиканських Сполучених Штатів;

сертифікат походження послуг. 

Сертифікат про походження послуг – це документ, який підтверджує, що послуга виконується українським підприємством в межах або за межами митної території України.
Також, ОРТПП видає сертифікат вільного продажу.

Підставою для проведення робіт з визначення країни походження товарів/послуг є заявка, яка повинна бути підписана посадовою особою підприємства-замовника та завірена  печаткою замовника (зразок додається).

Разом із заявкою подаються належно оформлені документи, що підтверджують походження товару/послуги, для товарів – також факт експорту (перелік документів додається).                                                                                                                                                       

Замовник подає оригінали документів або їх копії, які повинні мати:

- напис «Згідно з оригіналом», засвідчений печаткою підприємства, що предявляє документ;

- підпис представника, що робить напис, його прізвище.

Увага! 

Доводимо до Вашого відома, що

- в звязку з Постановою Комісії ЄС від 05.12.2016 №2017/217 щодо виключення України із списку країн-бенефіціарів  ГСП, з 01.01.2018 торгово-промисловими палатами припинено оформлення сертифікатів форми «А» на товари, що експортуються до країн ЄС в межах застосування ГСП.

Походження товарів з України, що експортуються до країн ЄС, підтверджується сертифікатом форми EUR-1 (видається митними органами) або сертифікатом загальної форми (видається торгово-промисловими палатами);

- на основі Рішення Ради Міністрів ТР від 25.12.2017 № 2017/11168 Україну вилучено з переліку країн бенефіціарів Генералізованої системи преференцій (ГСП) Турецької Республіки.

В звязку з цим торгово-промисловими палатами припинено оформлення сертифікатів форми «А» на продукцію українського походження що експортується до Турецької Республіки. Походження товарів з України, що експортуються до Турецької Республіки підтверджується сертифікатом загальної форми, який видають торгово-промислові палати.

 

1. ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ:

Довідка про порядок виготовлення товару.

Заявка-декларація.  
Заявка на отримання Висновку эксперта про визначення продукції власного виробництва підприємств, розташованих на території України.
Заявка на отримання Сертифіката вільного продажу та перелік документів, які надаються разом із заявкою. 
Заявка-декларація по визначення  кода УКТ ЗЕД

2. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, які замовник надає разом із заявкою-декларацією

3. ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ, повязані з отриманням сертифіката  про походження товару з 15.05.2017 року.

         

 Тел./факс: (0482) 33-24-06,
 тел.: (048) 734-21-06
 e-mail: sertex@orcci.odessa.ua

 

© 2018 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS