Поиск информации по сайту
События
13.09.2018
Щодо зустрічі з представниками Агентства Бізнес Франс
13 вересня 2018 року у приміщенні ОРТПП відбулася зустріч делегації  Агентства Бізнес Франс при Посольстві Франції в Україні на чолі з О. Герелюк, радником з експорту Агентства з віце-президентом ОРТПП І.
31.07.2018
Зустріч з дипломатом Посольства США
  31 липня у приміщенні ОРТПП відбулася зустріч представників Палати з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Валерією Солано.  Метою візиту  американського дипломата в ОРТПП було:  обговорення ділового клімату в Одеської області; проблем та завдань, які вирішує ОРТПП з метою підтримки представників бізнесу в регіоні;  обговорення питань щодо експорту українських товарів на ринок ЄС та пошуків альтернативних ринків збуту.
27.07.2018
Тренинг: «Управление собой, здоровьем и временем»
  25-26 июля в помещении Одесской региональной ТПП прошел тренинг: «Управление собой, здоровьем и временем» под руководством Доктора Карла-Йозефа Доеза.

г. Одесса, 65125, ул. Базарная, 47
Тел./факс: (0482) 36-45-86

Коммерческие предложения

В случае заинтересованности, обращаться в Управление ВЭД, по тел.: (048) 777-20-96, 729-32-03, (0482) 49-63-07. E-mail: ves@orcci.odessa.ua
Алжир
23.10.2017

Алжирське підприємство «SARL EST PROFILAGE» шукає партнера для імпорту з України тонкої оцинкованої сталі в рулонах.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Посольства Алжирської Народної Республіки в Україні за тел: 00-(213-21)-79-64-46, еmail: emb_dz@mfa.gov.ua

Беларусь
09.08.2017

 

Білоруська компанія «ООО ПОЖСНАБ», що випускає спеціальну автомобільну техніку шукає зацікавлених партнерів на українському ринку.

Інформація розміщена на сайті електронної бази комерційних пропозицій ТПП України (http://certif.ucci.org.ua  у розділі «МЕС».

 

 

Венгрия
19.10.2018

Венгерское предприятие ООО «Шинка Пак» (минеральная вода «Перидот»)  заинтересовано в расширении рынка сбыта и ищет деловых партнеров среди компаний  оптовой торговли и поставщиков сетей гипермаркетов Украины .

Контактное лицо: Винанд Петер, тел. +36(30)572-84-51, e-mail: peridot@peridotaqua.com

 

  

13.10.2017

Угорська компанія «ESTRACO Kft.» (www.estraco.hu)  зацікавлена в налагодженні  співробітництва з вітчизняними виробниками соєвого борошна та макухи з низьким вмістом жиру та без ГМО.

Контактна особа компанії – Др. Габор Чірска, керуючий директор, тел.: +36 1 242 7549; факс: + 36 1 242 7549; моб. тел. +36 30 201 4556,  e-mail: gcsirszka@estraco.hu.

 

 

13.10.2017

Угорська компанія «Ньюмарс Груп»  (Будапешт), яка пропонує унікальні технології в галузі охорони здоров’я та процесу надання медичної допомоги шукає надійних партнерів в Україні для спільної роботи. «Ньюмарс Груп» пропонує технології для вдосконалення допомоги в різних областях медицини і представляє інтереси виробників на ексклюзивній основі.  Для отримання більш детальної інформації про компанію просимо звертатись в Торгово-економічний відділ Посольства Угорщини в Києві, TradeAssistant.kev@mfa.gov.hu, тел. 044-590 01 91

07.09.2017

Отдел по вопросам экономики Посольства Венгрии в Украине свидетельствует своё почтение и честь имеет сообщить, что одна из рыбоперерабатывающих компаний Венгрии заинтересована в закупке живой форели для удовлетворения производственных потребностей.

За дополнительной информацией о венгерском предприятии, потенциальные поставщики-экспортёры могут обратиться непосредственно в Отдел по вопросам экономики Посольства Венгрии в Украине:

Анна Костенко

Ассистент атташе по вопросам экономики

 

Отдел по вопросам экономики

Посольства Венгрии в Украине

Тел.: +38-044/590-01-91

Факс: +38-044/590-01-89

30.06.2017

Венгерская компания ищет поставщиков непригодного для пищевых потребностей жира-сырца.

Для получения контактной информации данной компании просим обращаться в Торгово-экономический отдел Посольства Венгрии в Киеве,  Trade.KEV@mfa.gov.hu тел. (044)590 01 91. 

Катар
17.07.2017

За повідомленням Ради експортерів та інвесторів  при МЗС України, катарська компанія “Ali Bin Ali Group “ ( www.alibinali.com) зацікавлена у налагодженні ділових звязків з українськими виробниками продуктів харчування, зокрема соняшникової  олії, молочні  продукції  та продуктів птахівництва. В разі зацікавленості  у започаткуванні співробітництва, компанії можуть звертатися за наступними контактами  - Р.О.Box 75, Doha, Qatar , tel:+97444469888, fax:+97444430648.     

 

 

Китай
04.12.2018

 

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Shanghai Liangxin Electrical Co., Ltd. (Nader) (良信电器), що хотіла б знайти надійних партнерів-дистриб’юторів та покупців своєї висококласної низьковольтної апаратури на території України.

Компанія Nader – ода з лідируючих китайських компаній-виробників висококласної низьковольтної апаратури (автоматичні вимикачі в литому корпусі, автоматичні перемикачі, повітряні автоматичні перемикачі, гідравлічні електромагнітні перемикачі  (electronic molded case circuit breakers, molded case circuit breakers, air circuit breakers, automatic transfer switch, isolating switch, hydraulic electromagnetic circuit breakers, disconectors, etc)). 

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї Мисенко Діана: d.mysenko@gmail.com

 

 

 

22.05.2018

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась Китайська компанія, яка шукає надійного партнера для спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України

Китайська компанія займається переробкою пластикових відходів, розробкою і застосуванням інтелектуального обладнання для переробки пластикових відходів. Основними продуктами є стрічки поліпропіленові, пластикові гранули PET, басейни PP і водопровідні труби PVC.

Компанія шукає українських партнерів для спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України.
 ______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників поліетилентерефталатних стрічок.

Кількість: 2 000 – 3 000 тонн/рік.

Упаковка: вага нетто 25 кг / котушка; контейнери 40 футів.

Умови доставки: CIF Ningbo (море) чи Chongqing (поїзд).

______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників нафтового коксу.

Кількість: 150 000 тон/рік.

______________________________________________________

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників не біленої хвойної целюлози і хвойної тирси для паперового виробництва.

 

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників винограду, яблук, груш та черешні.

 Умови доставки: CIF Гонконг (40 футовий контейнер-рефрижератор).

_______________________________________________________

 

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї Мисенко Діана: d.mysenko@gmail.com

 

 

 

 

 

14.05.2018

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Shijiazhuang Tonhe Electronics Technologies Co., Ltd.

Компанія виробляє надшвидкісні зарядні станції для електромобілів, бортові зарядні пристрої для електромобілів, випрямні модульні системи для енергетики, телеком- і телерадіопередавальне обладнання, живлення бортових систем суден, систем безпеки, вітро- і сонячної відновлюваної енергії і т.п.

Компанія шукає дистриб'юторів в Україні.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї Мисенко Діана: d.mysenko@gmail.com

 

14.05.2018

 

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Shandong Yehui Coated Steel Co.Ltd.

Компанія є виробником:

- сталевих котушок: оцинкованих сталевих котушок (GI) / сталевих котушок Galvalume (GL) / попередньо забарвлених сталевих котушок (PPGI),

- сталевих листів: листів оцинкованої сталі / листів з гофрованої сталі. 

Компанія шукає партнерів, покупців, дистриб'юторів на території України.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї Мисенко Діана: d.mysenko@gmail.com

 

 

14.05.2018

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Qingdao Hanlong Metal Co, Ltd.

Компанія є виробником металевих штампованих деталей і компонентів з заліза і міді. Компанія може виробляти різні види деталей за індивідуальними запитами клієнта, шукає партнерів, покупців, дистриб'юторів на території України.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї Мисенко Діана: d.mysenko@gmail.com

 

14.05.2018

Китайська компанія Dongying Nuoer Chemical Co., Ltd., що є виробником PAM (Polyacrylamide) (поліакриламід)  та шукає партнера для імпорту на українському ринку.

Споживачами поліакриламіду є: гірничі заводи, компанії, що працюють у галузі важкої промисловості, муніципальні компанії з очищення стічних вод і т.п.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї Мисенко Діана: d.mysenko@gmail.com

 

 

13.10.2017

Китайська  компания ТВЕА Xinjiang SunOasis Co., Ltd., зацікавлена у будівництві та фінансуванні в Україні проектів відновлювальної енергетики: сонячних, вітрових та електростанцій, які працюють на біопаливі (СЕС, ВЕС, БіоЕС).

Компанія ТВЕА готова фінансувати проекти відновлювальної енергетики(СЕС, ВЕС, БіоЕС)  на умовах участі у проекті від 51% + до повного викупу проекту.

Компанію цікавлять проекти СЕС, ВЕС та БіоЕС потужністю від 5 МВт.

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї Мисенко Діана: d.mysenko@gmail.com

 

 

 

Мексика
23.10.2017

Мексиканська компанія «SERDI» зацікавлена у встановлені прямих контактів з металургійними підприємствами України з метою подальшого імпорту сталі.

Контактна інформація:

Valeria Valle Verduzco

Тел: +52 667 758 9050 дод. 137

Моб.тел: + 52 1 667 107 1502

E-mail: valeria.valle@serdi.com.mx;  http://www.serdiaceros.com/

 

 

Польша
29.11.2017

Польська компанія  Baltic Wood S.A. зацікавлена  в українських  компаніях, які продають паркет, дерев'яні підлоги або предмети домашнього вжитку / будівельні вироби

 

Додаткова інформація за тел.: +48 13 491 65 49, моб. +48 539 930 310, e-mail: katarzyna.eliasz@balticwood.pl

29.11.2017

Польська компанія  Baltic Wood S.A. зацікавлена  в українських  компаніях, які продають паркет, дерев'яні підлоги або предмети домашнього вжитку / будівельні вироби

 

Додаткова інформація за тел.: +48 13 491 65 49, моб. +48 539 930 310, e-mail: katarzyna.eliasz@balticwood.pl

10.09.2017

Пропозиція польсько-української господарчої палати щодо послуг, що надаються для підприємців з Польщі та України.

Додакток: згадане на 4 арк. 

 

 

 

20.06.2017

Польская компания PAB-KATMAR, производитель тканей для пеленок и фланелевых тканей,  заинтересована в налаживании поставок данной продукции в Украину.

Ассортимент:

  1)  100% хлопчатобумажная ткань «тетра» (для пеленок и полотенец) в двух вариантах:

  - ок 110 г/м2, ширина 80 см, клетка 1x1 см, разные цвета и узоры;

  - ок 140 г/м2, ширина 80 см, клетка 2x2 см, разные цвета и узоры;

2) пеленки из ткани «тетра» - разные размеры и узоры;

3) 100% хлопчатобумажная ткань фланелевая ок 170 г/м2, ширина 160 см, белая, крашенная и/или с печатью;

4) пеленки из фланелевой ткани – разные размеры и узоры;

5) 100% хлопчатобумажные ткани для постели, шириной в 160 см, печатные.

     Контактная информация  тел. +4842-2155965, моб. +48 734 447827

     aдрес электронной почты: adamczyk@pabkatmar.eu

 

     веб-страница: www.pabkatmar.eu

Сербия
13.03.2018

Компанія "Атол Дженерал Трейд", зацікавлена у купівлі соняшникової олії у українського виробництва.

Додаток: згадане, на 1 арк. 

Турция
23.08.2017

Турецкая компания «AKINCI CAM» заинтересована в установлении деловых связей с украинскими предприятиями, которые специализируются на производстве стекла (приложение на 1 листе).

Детальная информация: E-mail: zsmfa@mfa.gov.ua; тел. (044) 238 18 88

 

 

Узбекистан
01.08.2017

Узбекская компания ООО «BEK MEGA TEXTILE» адрес: Республика Узбекистан, г.Ташкент, Чиланзарский район,  ул. Чорбог, 2-тупик дом №8 веб-сайт: www.bekmegatextile.uz  эл-почта: info@bekmegatextile.uz,  тел. + 99871 230-10-20, + 99899 857-66-99, просит оказать содействие в поиске деловых партнеров для реализации трикотажного полотна на территории Украины.

 

ООО «BEK MEGA TEXTILE) полностью оснащена современным  оборудованием мировых лидеров текстильного машиностроения из Германии, Швейцарии и Италии. На предприятии создана собственная исследовательская база и дизайн-бюро. Непрерывные изыскания позволяют регулярно вводить технологические новшества, применять самые современные методы крашения. Выпускаемая текстильная продукция отвечает современным стандартам в отрасли и обладает высоким качеством.

01.08.2017

Узбекская компания ООО «ADEL TEX» адрес: Республика Узбекистан, г.Ташкент, Шайхонтохурский район, ул. Уйгур, дом №341 эл.почта: adeltex@mail.ru ibroximboltaboev5@gmail.ru,  тел.+ 99899  800-98-88,  + 99897  464-15-99,  просит оказать содействие в поиске деловых партнеров для реализации текстильной продукции на территории Украины.

 

ООО «ADEL TEX» производит  детскую одежду, одежду для детей раннего возраста, спецодежду и комплекты постельного белья.

Украина
15.05.2018

Приватне Підприємство «АМСТОР Інтернешнл Груп» - інжинірингова компанія, заснована в 2008 році. Основними напрямками роботи є розробка та реалізація на умовах «під ключ» високоефективних та високоекономічних проектів світового технічного рівня в енергетиці, енергозбереженні та відновлюваній енергетики любої складності та з врахуванням індивідуальної специфіки, потреб та побажань Замовника.

 

Основні напрямки діяльності.

1.     Енергетика та енергозбереження.

1.1. Впровадження шляхом нового будівництва, або реконструкціі високоефективних, економічних(зниження витрат на опалення в 3-5 разів),повністю автоматизованих, надійних, безпечних систем опалення адміністративних, побутових, допоміжних приміщень будь якого призначення з використанням технології акумуляції тепла (Фото 1).

1.2. Будівництво  високоефективних, економічних(зниження витрат в 2-4 рази) систем гарячого водопостачання для промислових, побутових потреб, або реконструкція існуючих систем.

1.3. Впровадження високоекономічних довгохвильових інфрачервоних систем опалення виробничих цехів, складів, ангарів, спортзалів та ін. з висотою стелі вище 3 метрів (Фото 2).

1.4  Реконструкція існуючих систем водяного опалення з використанням газових котлів, шляхом встановлення водяної теплоакумулюючої ємності, або центрального  теплонакопичувача на базі твердих акумуляційних блоків.

1.5. Впровадження когенераційних та тригенераційних установок на базі газопоршньових, газотурбінних двигунів для виробництва електричної, теплової енергії, холоду.

1.6.  Впровадження систем аварійного енергопостачання.

1.7. Переобладнання газових котелень на природному газі на пелетне паливо або вугілля.

1.8. Проведення енергетичного аудиту, енерготехнічного обстеження, розробка норм споживання ПЕР та розробка програм по енергозбереженню для підприємств, організацій,установ.

1.9. Розробка техніко-економічних обгрунтувань (ТЕО) та технологічних схем енергетичних проектів на базі технічних рішень світового рівня.

1.10. Отримання технічних умов (ТУ) від Обленерго та позитивних висновків від ДП «Держбудекспертиза», Держенергоефективности, Держгірпромнагляду, МНС та інших організацій.

2.     Відновлювана енергетика.

2.1. Будівництво біогазових установок - наше підприємство є офіційним представником швейцарської компанії «ЗОРГ БІОГАЗ АГ» м. Цюрих, Швейцарія (Фото 3).

2.2. Будівництво піролізних когенераційних установок для виробництва електричної та теплової енергії, які використовують як паливо рослинну біомасу та її відходи.

Нашими основними замовниками є:

1.     Компанія «Пепсіко» (США) (ТОВ «Сандора» м. Миколаїв.) 8 проектів по впровадженню довгохвильових інфрачервоних систем опалення.

2.     ДП Науково-виробничій комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект», м. Миколаїв. 3 проекти по впровадженню довгохвильових інфрачервоних систем опалення.

3.     Державний комітет статистики України у Миколаївський обл. Впровадження системи опалення на базі технології акумуляції тепла для опалення 4 поверхової офісної будівлі площею 1900 м2 з використанням дешевої «нічної» електроенергії.

4.     Відділ Державної фельд’єгерської служби України у м. Миколаїв. Впровадження системи опалення на базі технології акумуляції тепла для опалення офісного приміщення площею 350 м2 з використанням дешевої «нічної» електроенергії.

5.     Міськвиконком, м. Вознесенськ Миколаївської області. Будівництво біогазової установки, 5 проектів по впровадженню систем опалення з використанням технології акумуляції тепла.

6.      ДП «Миколаївське авіаремонтне підприємство «НАРП». м. Миколаїв. 6 проектів по впровадженню систем опалення з використанням технології акумуляції тепла та довгохвильового інфрачервоного обігріву.

7.     Торгово-промислова палата Миколаївської області, м. Миколаїв. Впровадження системи опалення на базі технології акумуляції тепла для опалення офісного приміщення площею 650 м2 з використанням дешевого «нічного» тарифу на електроенергію.

8.     ПАТ «ВОЗКО», м. Вознесенськ Миколаївської області. ТЕО на будівництво когенераційної електростанції потужністю 2 МВт.

9.      ТОВ «Пересадівська біоелектростанція», с. Пересадівка Вітовського району Миколаївської області. Будівництво біогазової установки.

10. Чорноморський державний університет ім. Петра Могили, будівництво системи інфрачервоного опалення спортивного залу.

11. ЗАТ «Зелений Гай», с. Бугське Вознесенського району Миколаївської області. Будівництво біогазової установки.

12. ТОВ «Украгроінжпроект», м. Миколаїв, реконструкція існуючої системи водяного опалення  9 поверхового офісного центру площею 5000 м2 з встановленням центрального твердотільного теплонакопичувача, з використанням дешевого «нічного» тарифу на електроенергію.

13. ТОВ « Нікбудсервіс», м. Миколаїв, реконструкція системи водяного опалення  3 поверхового офісного центру площею 1300 м2 з встановленням електрокотла з використанням «нічного» тарифу на електроенергію.

                                                                              Наші досягнення.

Проекти наших систем опалення є переможцями таких конкурсів:

1. Всеукраїнський конкурс проектів по енергозбереженню Держенергоефективності в 2010-2011 роках (5 проектів). Проекти профінансовано з держбюджету у 2014 р.

2. Перше місце в обласному конкурсі проектів по енергозбереженню Миколаївської обласної ради в 2012 р. (один проект). Виділені кошти, проект реалізовано.

3. Перше місце в Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування Державного фонду сприяння місцевому самоврядування в 2013 р. (один проект).

Ми завжди готові до співпраці та надаємо нашим Замовникам ефективну допомогу в реалізації проектів в галузі енергетики та енергозбереження, а також у відновлюваній енергетиці, що дозволяє економити значні кошти на оплату енергоносіїв-природнього газу та електроенергії.

Додаткова інформація: 

вул. 1-а Слобідська, 37, м. Миколаїв, 54055, Україна

тел. +38 (0512) 72-49-01, моб. +38 (093) 982-31-93; +38 (095)030-22-71; +38 (096)266-46-78

e-mail: dvv777@meta.ua, Skype: amstor777

Директор: Дубов Володимир Олексійович – Академік Академії енергетики України

керівник Миколаївського обласного відділення Академії енергетики України

Радник Миколаївського міського голови з питань енергетики та енергозбереження

 

 

05.07.2017

ТОВ «Крук» має можливість запропонувати Вам: соєву макуху, екструдовану повножирову сою, олію соєву нерафіновану, макуху соняшникову, олію соняшникову нерафіновану.

Соєва макуха – 350 тн/ місяць. Відповідає вимогам ГОСТ 27149-95 "Макуха соєва кормова".

Продукт відповідає наступним характеристикам:

- Масова частка вологи – 8-10 %;

- Масова частка сирого протеїну – 38-40 %;

- Масова частка сирого жиру в перерахунку на абсолютно суху речовину – не більше 7-10%;

- Активність уреази – 0,1-0,3 од. рН;

- Масова частка сирої клітковини – не більше 7%.

Повножирова екструдована соя – 450 тн/ місяць. Відповідає вимогам ТУ У 10.9-22593940-002:2012:

- засвоюваність протеїну в ній - понад 90%;

- характеризується високою засвоюваністю олії, зокрема, жирних кислот, необхідних для зниження теплового стресу;

- містить значну кількість токоферолу, що надає олії стабільності при зберіганні;

- характеризується високим вмістом основних жирних кислот - лінолевої і ліноленової - 9,0 і 2,0 відповідно;

- має хлібний аромат і поїдається всіма сільськогосподарськими тваринами та птицею.

Продукція відповідає:

- масова частка вологи – не більше 12,2%;

- масова частка сирого протеїну – не менше 32%;

- масова частка сирого жиру в перерахунку на абсолютно суху речовину – не менше 15%;

- активність уреази – не більше 0,2 од. рН;

- масова частка сирої клітковини – не більше 7,2%.

Олія соєва нерафінована наливом та фасована - 50 тн/ місяць. Олія соєва відповідає вимогам ДСТУ 4534:2006 «Олія соєва».

Продукція відповідає наступним характеристикам:

- масова частка вологи та летких речовин - 0,098 %;

- кислотне число – 3,8 мг/КОН;

- перекисне число – 4,38 О2ммоль/кг;

- кольорове число – 60 мг йоду;

- масова частка фосфоромістких речовин – 3,8 %.

Макуха соняшникова - 350 тн/ місяць. Макуха соняшникова відповідає вимогам ГОСТ 80-96.

Продукт відповідає наступним характеристикам:

- Масова частка вологи – 8,5 %;

- Масова частка сирого протеїну – 38%;

- Масова частка сирого жиру в перерахунку на абсолютно суху речовину – не більше 10%;

- Масова частка сирої клітковини – не більше 20%.

Олія соняшникова наливом та фасована - 350 тн/місяць. Відповідає вимогам ДСТУ 4492:2005.

Продукція відповідає наступним характеристикам:

- масова частка вологи та летких речовин - 0,3 %;

- кислотне число – 1,5 мг/КОН;

- перекисне число – 6,0 О2ммоль/кг;

- кольорове число – 35 мг йоду;

- масова частка фосфоромістких речовин – 0,6 %.

Умови поставки і ціна обговорюються з кожним партнером індивідуально .

Додаткову інформацію можна отрамати за тел. (05445)2-14-87, e-mail: mail@kruk.com.ua.

Чехия
05.03.2018

 

Чеська компанія  «AXEL   GROUP   s.r.o.» зацікавлена у пошуку прямих постачальників профілів та різного роду запчастин, зокрема із алюмінію, а також компаній, які володіють обладнанням для високоточної обробки виробів із алюмінію та інших матеріалів. Найбільшим є інтерес до потенційних партнерів, які використовують технології на зразок CNC та NC.

Контактна особа:

Радім Прахаж (RadimPrachař) AXEL GROUP s.r.o. Dvořákova 780

739 11 FrýdlantnadOstravicí

Tel. +420 725420695

E-mail: prachar@axelgroup.cz; http://www.axelgroup.cz/

 

 

05.03.2018

Чеське підприємство «CHOCOLAND, a.s.», один із провідних виробників та дистриб’юторів солодощів на чеському ринку, зацікавлене у постачанні солодощів із України.

Контактна особа: Деніса Кусакова(DenisaKusáková)

CHOCOLAND, a.s.

Ovčárecká 305

280 02 Kolín

Tel. + 420 775281556

E-mail: denisa.kusakova@chocoland.cz;  http://www.chocoland.cz/

© 2019 ОРТПП  |  Разработка: Инт-МедияBPanel CMS