Tel. / Fax: (048) 734-10-24
Bazarna Str., 47, Odessa

ПРОЄКТ SBC

Програма SBC (Students Business Career) надихає молоде покоління для створення сприятливих та конкурентоспроможних бізнес-ідей, які згодом будуть реалізовуватись на просторах Одеського регіону та будуть відтворювати сучасні та інноваційні підходи у бізнес процесах.

Модулі програми розроблені за принципом додаткових професійно-практичних знань, при цьому вони чітко інтегровані з бізнесом, бізнес-проблемами, які реально виникають на ринку України, для того, щоб грамотно навчитися синтезувати теорію з практикою, а також швидко адаптуватися для прийняття управлінських рішень. Студенти отримують унікальну можливість спілкування з реально діючим бізнесом, де вони зможуть реалізувати свої ідеї, зав'язати контакти для майбутньої кар'єри та ефективно втілювати свої бізнес-ідеї у реальне життя.

Яка сама ціль ? ? ?

Підвищення рівня освіченості, бізнес-грамотності, адаптаційності, конкурентоспроможності, універсальності, «вартості» проактивної молоді на ринку праці Одеського регіону та України.

Яка загальна місія ? ? ?

Надання освітньої підтримки з метою розкриття повного потенціалу студентів, надання надійних (якісних) інструментів для ефективного управління своїми цілями, формування якісних знань, логічних кар'єрних кроків і вдосконалення сильних сторін, а також побудова бізнес-можливостей студентів для їх сталого розвитку.

Що на Вас чекає протягом трьох місяців ? ? ?

  • 9 ефективних та найрезультативніших бізнес напрямів;
  • 5 виїзних маршрутів до самих масштабних підприємств з розвинутої системою менеджменту в Одеської області;
  • Спілкування з власниками та керівниками підприємств / бізнесу Одеського регіону;
  • Створення продуктивного бізнес-проєкту та захист його серед інвесторів;
  • Плідна робота у команді та виявлення лідерського потенціалу;
  • Чітке розуміння того, що МЕНЕДЖМЕНТ - це не міф, а одна з основних реально-діючих систем (набір інструментів, моделей та управлінських аналізів) для досягнення будь-яких бізнес-цілей.

 

Проєкт реалізується Одеською регіональною торгово-промисловою палатою

за підтримки Посольства США в Україні. 

 Головне гасло програми ! ! !

Починай реалізовувати свій власний потенціал саме зараз та інвестуй у свої знання, створюючи унікальний бізнес-продукт.

Бенефіціар проєкту - Одеська обласна державна адміністрація.

Новини всіх проведений заходів за посиланням: 

SBC_(Students_business_career)