Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ПЕРША ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА БІЛОРУСЬКИХ ВИРОБНИКІВ MADE IN BELARUS ВІДКРИЄТЬСЯ У ЧЕРВНІ

16 чер 2020 10:00-18:00

Інтерактивна експозиція  виставки складається з віртуальних стендів. Їх відвідувачі зможуть ознайомитися з персональним відеопривітанням, а також поспілкуватися з представником підприємства у текстовому чаті.

Інформація буде представлена ​​російською та англійською мовами.

У павільйоні Agro  презентуватимуть сільськогосподарську техніку та обладнання, технології та розробки в сфері сільського господарства, добрива та засоби захисту рослин, корми та кормові добавки, ветеринарні препарати та медикаменти; у павільйон Food – харчові продукти та напої понад 30 білоруських організацій і підприємств.

Крім того, у рамках виставки за участю представників державних органів і підприємств із різних країн відбудеться Міжнародний аграрний онлайн-форум, учасники якого проаналізують поточну ситуацію в сільськогосподарській і зовнішньоторговельній сферах.

Перша віртуальна виставка Made in Belarus #Agro Food проводиться за підтримки галузевих міністерств і відомств, а також дипломатичних представництв Республіки Білорусь.

Відвідування виставки – БЕЗКОШТОВНЕ (з обов'язковою відміткою про реєстрацію).

Реєстрація відкрита з 1 червня за адресою: https://www.belinterexpo.by/exhibition/virtual/, а сама інтерактивна платформа почне роботу 16 червня.

Спілкування з представниками підприємств за допомогою текстового чату буде можливим з 16 по 18 червня, після чого платформа буде відкрита для відвідування в режимі демонстрації до 19 липня 2020 року.

Із детальною інформацією про віртуальну виставку Made in Belarus можна ознайомитись на сайті організатора – виставкового підприємства «Белинтерэкспо» Білоруської ТПП.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин