Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Проект ІТС для виробників та переробників плодоовочевої продукції

Проект Міжнародного Торгового Центру (International Trade Centre)  

«Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості»


Мета Проекту – допомогти малим і середнім виробникам та переробникам свіжих фруктів і овочів підвищити свою конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків, з фокусом на ринки ЄС.

Мета Проекту досягається шляхом підтримки малих і середніх підприємств (МСП) у виробленні товарів відповідно до вимог ринку, поліпшенні можливостей організацій підтримки бізнесу (BSOs) для надання якісних послуг МСП, а також через сприяння пілотним МСП у виході на цільові ринки.

Зокрема, консультанти ІТС працюють у таких напрямках:

  • Навчання МСП виробляти товари відповідно до вимог ринку;
  • Підвищення компетентностей структур з підтримки бізнесу для надання ними якісних бізнес-послуг МСП;
  • Об’єднання МСП з цільовими ринками, з фокусом на ринки ЄС;
  • Налагодження ділових зв'язків для МСП для розширення продажів як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

Проект починав діяльність у трьох південних областях України: Херсонській, Миколаївській та Одеській.

З 2019 року консультанти ІТС працюють також із підприємцями Запорізької, Дніпропетровської та Вінницької областей. В регіонах партнерами Проекту є профільні асоціації, торгово-промислові палати, органи державної влади.

Проект фінансується урядом Швеції та реалізується Міжнародним торговим центром (International Trade Centre) у тісній співпраці з національними партнерами проекту.

Міжнародний торговий центр – це спільна організація ООН та Світової організації торгівлі (СОТ). допомагає МСП у країнах, що розвиваються та з перехідною економікою стати більш конкурентоспроможними на світових ринках, тим самим сприяючи сталому економічному розвитку в рамках програми «Допомога в інтересах торгівлі» та глобальних цілей сталого розвитку. Інформація про основні сфери діяльності МТЦ і його підходу до співробітництва, пов’язаного з торгівлею, доступна на сайті www.intracen.org

Тривалість: 5 років (2016-2020).

Контакти

Офіс Проекту розташований у Херсоні за адресою: вулиця Перекопська, 20 (бізнес-центр «Бордо»)

Телефон: (067) 290 96 61 – Ганна Сирчина, асистент Проекту ІТС

Сайт: http://tradeproject.com.ua

Facebook:  https://www.facebook.com/ITCUkraine