Тел./факс: (048) 740-82-01
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Інноваційний індустріальний Бізнес-парк «Славутич»

22.07.2021

Перший в Україні муніципальний інноваційний індустріальний Бізнес-парк «Славутич» запрошує підприємців Одеської області започаткувати або відкрити філіал виробництва на території парку.

 🕋Бізнес-парк «Славутич» https://investslavutych.arr.in.ua/  поєднує в собі виробничі та офісні приміщення, центр менеджменту та коворкінг.

 💥Площа будівлі – 1570,2 m2. Кількість виробничих приміщень – 10 (площі від 35 до 114 кв.м), кількість офісних приміщень — 11 (що наразі вже знаходяться в оренді).

 🎯Бізнес-парк оснащений інженерними системами: електропостачання, водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, пожежної сигналізації, вентиляції, LED — освітлення та інтернет.

 💰Ціна оренди за 1 кв. м – 3,77 гривні (додатково комунальні платежі). Орієнтовна розрахункова вартість експлуатаційних витрат за 1 кв. м складає від 35 до 68 грн.

Учасником Бізнес-парку може бути суб’єкт господарювання приватної форми власності (у т.ч.ФОП) або його відокремлений підрозділ, який зареєстрований на території міста Славутича, має намір здійснювати або здійснює інноваційну виробничу діяльність з використанням найманої праці жителів м. Славутича.

 

Долучайтесь до https://investslavutych.arr.in.ua/ 

Подробиці: https://cutt.ly/0p2BX8v

 

Анонси

Останні новини