Тел./факс: (048) 734-10-24
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Про участь ОРТПП у веб-семінарі BUCC

20.04.2021

15 квітня ОРТПП прийняла участь у заході “Invest in Odesa”, який проводила Британсько - Українська торгова палата (BUCC) в режимі онлайн. Він є одним із серії веб-семінарів, що BUCC запускає в поточному році в Україні з метою збільшення британсько - української торгівлі та інвестицій.

Захід вели: Бейт Томс, голова BUCC та Джим Брук, головний редактор Ukraine  Business News (UBN).

З презентаціями та доповідями на семінарі виступили:  Павло Вугельман - заступник голови Одеської міської ради; Роман Григоришин - директор департаменту міжнародних відносин Одеської обласної  державної адміністрації; Андрій Розов - заступник начальника управління економічного розвитку Одеської міської ради;  Пітер Вікенден - перший секретар Посольства Великобританії в Україні ( енергетична політика),  виконуючий обов'язки директора департаменту міжнародної торгівлі (DIT); Віталій Чернюк - начальник управління інвестиційного консультування, UkraineInvest; Юрій Губанков - генеральний директор ООО “ Brooklyn-Kiev Ltd”, Уго Полетті – засновник  ТОВ "ОДЕСА ДЖОРНАЛ".

Під час презентацій представників українських державних і приватних  структур було зазначено, що  Одеська область є головним морським зовнішньоторговельним виходом країни; вона обслуговує міжнародні транзитні вантажо- і пасажиропотоки, виконує найважливіші транспортно-розподільні функції на національному і міжнародному рівнях; є провідним регіоном України за рівнем розвитку морегосподарського комплексу і галузей, пов’язаних з використанням ресурсів моря і світового океану. Одеса поєднує в собі найбільший морський порт, розвинену промисловість, курортно-рекреаційний комплекс, транспортну, фінансову і соціальну інфраструктуру. Закордонні участники семінару були ознайомлені з перспективними інвестиційними проектами області та міста, а також  з інвестиційною  стратегією  міста «Одеса 5Т» , що  включає п'ять основних напрямків -транспорт, туризм, торгівлю, технології і траст (довіру).  Учасники вебінару відзначили, що державна підтримка Україною інвестиційних  проектів зі значними інвестиціями, збільшення використання державно-приватного партнерства, децентралізація та регіональний розвиток, розширена українська програма приватизації, запуск ринку землі та інші заходи сприяють подальшому покращенню інвестиційного клімату в Україні. Торкнулися учасники семінару питань карантинних обмежень і можливості використання  ковід паспортів для готелів. Цікавими були доповіді щодо проектів розвитку транспортної інфраструктури та логістичної сфери  міста та області.  На  вебінарі також  обговорювалось питання щодо нового кредитного механізму Експортного фінансування Великобританії (UKEF)  - фонду у розмірі 2,5 млрд. фунтів стерлінгів, який можна використовувати для придбання товарів і послуг з Великобританії для реалізації інвестиційних проектів в Україні та Одесі зокрема.

 

Довідково. Британсько-Українська торгова палата (BUCC) об'єднує британські, українські та міжнародні компанії та приватних осіб, що ведуть бізнес в Україні або Великобританії, а також США, Близькому  Сході та Азії. Вона надає  інформацію про бізнес, комерцію, торгівлю та культуру в Україні та Великобританії, щоб допомогти її членам та іншим, хто цікавиться можливостями для бізнесу в Україні та Великобританії, проводити регулярні зустрічі з цікавими спікерами та проводити широкий спектр інших заходів. BUCC також підтримує Співдружність Націй, раніше відому як Британська Співдружність, в тому числі шляхом проведення орієнтованих на країни Співдружності заходів.Спочатку BUCC була створена під егідою Посольства України в Лондоні та Департаменту торгівлі та промисловості Великобританії для сприяння торгівлі та інвестиціям між Великобританією та Україною. Членами-засновникамиє AON Group Ltd., BC Toms & Co, British Petroleum plc, De La Rue plc, First Ukrainian International Bank, GlaxoSmithKline plc, Procter and Gamble, Shell International Ltd, Thomas and Adamson, Ukraine International Airlines та Unilever plc.

 

 

 

 

Анонси

Останні новини

Більше новин