Тел./факс: (048) 740-82-01
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Про участь ОРТПП у зустрічі з керівництвом UkraineInvest

05.05.2021

30 квітня відбулась зустріч керівництва Одеської обласної державної адміністрації, Одеського міського виконкому, Агенції регіонального розвитку Одеської області та Одеської регіональної торгово-промислової палати з виконавчим директором ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) Сергієм Цівкачем.

У вступній промові голова облдержадміністрації Сергій  Гриневецький зазначив, що Одеська область в силу свого розташування і економічного  розвитку надзвичайно приваблива для інвестицій та відкрита для співпраці з іноземними інвесторами. Під час діалогу сторони обговорили напрями співпраці між облдержадміністрацією та ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій», яка є уповноваженою установою Кабінету Міністрів України на здійснення супроводу інвестора у реалізації інвестиційних проектів. Виконавчий директор ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» Сергій Цівкач проінформував, що Офіс активно працює над залученням іноземних інвестицій в економіку України, сприяє взаємодії іноземних інвесторів з державними органами та органами місцевого самоврядування. Керівником установи надано роз’яснення щодо застосування інструментів Закону України “Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні”.  UkraineInvest  також відіграє важливу роль у наданні допомоги компаніям, які бажають інвестувати  в Україну понад 20 млн. євро протягом 5 років відповідно до Закону про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями. Державна підтримка покриває до 30% вкладених інвестицій. На думку С.Цівакача,  Україна також  може бути цікавою для іноземного  бізнесу з точки зору близькості до стратегічних ринків та конкурентну перевагу у розміщенні виробничих платформ.

Наприкінці зустрічі було зазначено, що співпраця  органів обласної та міської влади, а також  інших суб’єктів господарювання  регіону, ОРТПП зокрема,  з ДУ «Офіс із залучення та підтримки інвестицій»  може бути дуже корисною щодо залучення потенційних зовнішніх та внутрішніх інвесторів до Одеської області.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин