Тел./факс: (048) 734-10-24
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Щодо участі у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції

22.04.2021

Одеська РТПП прийняла участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проблеми і перспективи розвитку транспорту" на базі Одеського Національного Морського Унівеситету.

Сьогодні 22 квітня в онлайн-форматі на платформі ZOOM Одеська РТПП прийняла участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проблеми і перспективи розвитку транспорту" на базі Одеського Національного Морського Унівеситету.

Олександр Балог, к.е.н., PhD, Керівник Центру підтримки бізнесу та консультант Центру бізнес-освіти поділився власним досвідом з креативною молоддю, молодими вченими, а також з представниками бізнесу щодо «Виклики 21 століття: нові координатні площині розвитку сучасної бізнес-освіти і підприємництва»

Основне гасло доповіді:  «Сучасний стан бізнес-освіти в Українському суспільстві потерпає від непрофесійних, неякісних фахівців і заходів та існує великий розрив між державою, ВНЗ та ринком праці (работодавцями). Необхідно об’єднати ці основні компоненти задля зміцнення потенціалу, цінностей країни в цілому! Один з головних приоритетів Центру бізнес-освіти та Центру підтримки бізнесу - це представлення ефективних консультаційних, навчальних послуг (різно-цільових програм), інструментів, моделей, міжнародних програм, які максимально розкривають потенціал підприємця та проактивноі молоді, підвищуючи їх конкурентоспроможність».

Організатором заходу виступив Одеський Національний Морський Університет.

Анонси

Останні новини

Більше новин