Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Зарубіжні компанії

Венгрия

Венгерская компания «АльфаСиид Лтд» предлагает свои услуги по организации  и проведению тестирования (экспертизы), регистрации на территории стран ЕС посевного материала с/х культур.

Alfaseed Ltd - это семейная компания, расположенная в восточной части Венгрии. Компания активно занимается контрактным и лицензированным производством и распространением семян в Венгрии, а также в Европе и в странах Северной Африки, а также ищет партнеров, которые готовы предоставить генетический материал для эксклюзивного тестирования в странах ЕС. Компания готова принять меры по регистрации в ЕС и полевым испытаниям.

Компания ищет:

- гибриды кукурузы, зерна и силоса типов ФАО300-400, ФАО400-500;

- кукурузные гибриды для производства крупы ›8% белка и плавающие: 75-85;

- гибриды подсолнечника с устойчивостью к имидазолину или гербициду SU с раннее-средней зрелостью и высокой устойчивостью к болезням;

- высоко-олеиновые гибриды подсолнечника;

- гибриды масличного рапса средней зрелости;

- гибриды зерна сорго, силоса и суданграсса;

- сорта суданграсс;

- сорта зеленой чечевицы с желтой семядолью;

Контактное лицо господин Петер Петрашович готов предоставить дополнительную информацию о деятельности компании  

(Тел. +36-70/907-20-12; e-mail:  kvartagro@gmail.com)

 

 

Виробник арахісового масла шукає виробника/постачальника скляної тари (параметри у додатку) у кількості 630 000 шт. на рік.

У разі зацікавленості у співпраці просимо повідомити Відділ з питань економіки Посольства Угорщини на електронну адресу JVorozsilnik@mfa.gov.hu у максимально короткий термін.

 

Китай

Компанія шукає партнерів, покупців і дистриб'юторів на території України.

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Shenzhen BGI Fisheries Sci & Tech Co., Ltd. (深圳华大海洋科技有限公司).

Компанія  є  інтегрованою науково виробничоюкорпорацією. Основною продукцією компанії є 

осетроваікра, тушкиосетра, раки, креветкиваннами, копченийвугор, волохатийкраб, філепангасіуса, палички «Сніжнийкраб».

Компанія  має  систему  управління  безпечністю  харчових  продуктів,  строго  дотримується  вимог  закону  про  безпеку  

харчових  продуктів,  стандартів  міжнародної  безпечності  харчових продуктів HACCP та інших законів і нормативних актів.

Сайт компанії: http://www.bgimarine.com/ 

Адреса: No. 7, Pengfei road, Dapeng New District, Shenzhen, Guangdong, China

Тел.: 0755-36307296 факс: 0755-36352508

Контактна особа: Ло Шурен (російськомовний)

Мобільний телефон, WeChat, WhatsApp: 86-13681496121

E-mail: 13681496121@139.com 

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

Південно-Африканська Республіка

Компанія «Bluemoon Trading CC» зацікавлена у пошуку партнерів в Україні щодо постачання соняшникової олії для потреб замовників у Джибуті, Малі та на Мальдівських островах.

Контактна інформація компанії:

Unit 3 Moreson, The Crescent Avenue, Durbanville, Cape Town

The Republic of South Africa

Контактна особа:

Mr. Sergio de Sousa

Тел.: +27716711327

Е-mail:sergio@bluemoontrading.co.za 

Компанія “ТРК Greens (Pty) Ltd” зацікавлена  у співпраці із українськими постачальниками сільськогосподарської продукції    (додаткова інформація).

Контактні дані  компанії: тел. +27798807296, e-mail: tpkgreens@gmail.com

 

Йорданія

Компанія "Ashlag Investments” зацікавлена у налагодженні прямих ділових відносин з українськими компаніями, які спеціалізується на виробництві та продажі паперу формату А4.

Контакти компанії:

Генеральний менеджер Хамзе Ашлак (Hamzeh Ashlag),

Тел.: 00962781110000,

Е-mail: hamzeh@ashlag.com  

Узбекистан

Компанія ТОВ “DeLuxe Fabric” Bahmal Group  виробляє сучасні тканини на якісному європейському обладнані, зокрема, поплину, саржі, фланелі та ін. (цінові пропозиції додаються) та зацікавлена у налагодженні прямих ділових відносин з українськими компаніями.

Контакти:

м. Бухара, вул. Промислова, 5,
Е-mail: khm@dfabric.uz 
М.т.+998 90 97 17 577, +998 98 27 45 225

Сайт: http://www.bahnal.uz/ru/

 

Литва

Литовська компанія  JSC “GRUDOTEKA”  зацікавлена  у покупці кормів для птахоферм.

Контактна особа:

Ліна Каваляускієне

тел.: (+37046) 390866

Венгрия

Компания «Италедекор Кфт.» («Italedekor Kft.») ищет делового партнёра для введения на потребительский рынок Украины (а возможно, и для совместного производства) выпускаемого под Торговой маркой «Italedekor» настенного покрытия (специальные жидкие обои), производимого на основе натуральной кожи.

Дополнительная информация о продукции ТМ «Italedekor» и контактные данные размещены на сайте http://italedekor.eu/

Киргизька Республіка

Посилання онлайн платформи киргизьких експортерів – http://export.gov.kg/ru/for-partnerrs/exporters

Киргизька компанія ТОВ «Бай Елім Компані» (www.baielim.kg), одна з найбільших постачальників продуктів харчування в Киргизстані має намір налагодити співробітництво щодо постачання  української продукції на ринок Киргизстану.

В разі зацікавленості з боку українських постачальників, прохання звертатися до ТПП Киргизстану (tel: 996 312 61 38 72, info@cci.kg).

 

На сайті Агентства з просування і захисту інвестицій Киргизької Республіки https://www.export.gov.kg є інвестиційна карта, де можна ознайомитися з інвестиційними проектами в розмірі регіонів та галузей на англійській і російській мовах.

 

Республіка Таджикистан

Державне підприємство «Таджінвест» при Держкомітеті з інвестицій та управління державним майном Республіки Таджикистан зацікавлено у налагодженні співробітництва з українськими підприємствами у галузі постачання та створення виробництва м’яса птиці, а також вирощування промислових томатів та виробництва томатної пасти.

У разі зацікавленості рекомендуємо звертатися до Держкомітету з інвестицій та управління державним майном Республіки Таджикистан:

e-mail:info@tajinvest.tj

Тел. +(992-37) 221-87-32, факс (+992-37) 221-87-32

Адреса: 734025, Республіка Таджикистан, м. Душанбе, вул. Техрон, 21

Грецька Республіка

Компанія "TELETRANS", зацікавлена в налагодженні двостороннього співробітництва з українськими компаніями.

Компанія  є одним з лідерів у сфері транспортних послуг (наземний, морський і повітряний транспорт). Компанія використовує сучасні технології та обладнання, що дозволяє їй надавати найкращий сервіс.

Компанія "TELETRANS" має широку мережу міжнародних партнерів у всьому світі, яка включає сертифікованих співробітників у Європі, Африці, Північній та Південній Америці, Азії та Австралії. Детальну інформацію щодо компанії можна отримати за посиланнямhttp://teletranseu.com/

Азербайджанська Республіка

Азербайджанська компанія ТОВ «СРС», сфера діяльності якої є переробка зернових культур, має намір налагодити контакти з українськими компаніями для подальшого співробітництва.

Більш детальну інформацію можна отримати на веб сайті компанії (http://www.cpccom.az/en/).

Республіка Киргизстан

В Республіці Киргизстан в Ак-Талінському районі Наринської області відбудеться аукціон щодо родовищ кам’яного вугілля.

Інформація стосовно умов аукціону розміщена на сайтіwww.gkpen.kg

Тел. +996 312 300 516

Республіка Сербія

Компанія “Meadow lab trade", зацікавлена у поставках своєї продукції на український ринок (косметика, засоби догляду за шкірою, дитяче харчування та інші споживчі товари).  Компанія також зацікавлена в закупівлі української органічної  косметики.

Додаток – 1 аркуш.

До Посольства України в Республіці Сербія звернулась компанія, яка шукає постачальників (бажано виробників) соснових пелет (виключно з сертифікатами ЄС); технічної олії: соєвої, ріпакової, соняшникової; соєвої кормової дегумованої олії.

Просимо зацікавлені підприємства надати: назва, адресу, контактні телефони, сайт, e-mail, контактна особа, для передачі зацікавленій компанії.

E-mail: emb_rs@mfa.gov.ua

До Посольства України в Республіці Сербія звернулась компанія, яка виробляє миючі засоби.

Компанія шукає експортерів солі денатурованої (код УКТЗЕД 25010051).

Просимо зацікавлені підприємства надати: назва, адресу, контактні телефони, сайт, e-mail, контактна особа, для передачі зацікавленій компанії.

E-mail: emb_rs@mfa.gov.ua

До Посольства України в Республіці Сербія звернулась компанія, яка шукає постачальників (бажано виробників) сировини для виробництва: туалетного паперу, носових хусток, паперових рушників та
інших подібних виробів господарсько-санітарного призначення.

Компанію цікавить як сировина на основі 100% целюлози, так і отримана в результаті процесу переробки. Прогнозований попит становить близько 50 т (дві повні вантажівки) на тиждень.

Просимо зацікавлених надати назва, адресу, контактні телефони, сайт, e-mail, контактна особа, для передачі зацікавленій компанії.

E-mail: emb_rs@mfa.gov.ua

 

До Посольства України в Республіці Сербія звернулась ТПП РС із проханням про допомогу у пошуку партнерів для одного з найбільших виробників картону в Сербії компанії «Умка» (https://www.umka.rs/ ). Компанія зацікавлена у закупівлі в Україні використаного паперу та картону (470710 Recovered «waste and scrap” paper or paperboard of unbleached kraft paper, corrugated paper…»; 470790 Recovered «waste and scrap” paper or paperboard, incl. unsorted waste and scrap…» 470730 Recovered «waste and scrap” paper or paperboard made mainly of mechanical pulp, e.g. newspapers…»; 470720 Recovered «waste and scrap” paper or paperboard made mainly of bleached chemical pulp….») з метою його подальшої переробки та виробництва власної продукції.

Просимо зацікавлені українські компанії надіслати свої контактні дані на електронну пошту: antonina.kozhukhar@mfa.gov.ua

До Посольства України в Республіці Сербія через Торгово-промислову палату Сербії звернувся сербський концерн «Бамбі», який є одним з найбільших виробників кондитерських виробів в Сербії (https://bambi.rs/). Концерн зацікавлений у закупівлі масла (код 3240102) та сухого молока (код 3240201/3240202).

Вимоги концерну до продукції англійською мовою додаються:

- додаток - 4  арк. 

- додаток - 4 арк.

Канада

Канадська компанія «Showers and More» (м.Онтаріо) зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками фотопаперу.

Електронна адреса компанії: sales@showersandMore.com 

До ТПП України звернулася канадська компанія, що шукає експортерів з ким можна скооперуватися і зробити збірні контейнери.

Потреба товарів для гастрономії, секція заморожених товарів та бакалія:

1. Сухі продукти для полиць супермаркетів

2. Охолоджені продукти для гастрономічних прилавків (можна імпортувати замороженими, але розміщувати на полицях розмороженими з певним терміном придатності, але не молочними.

3. Заморожені напівфабрикати: вареники, сирники, голібці, катлети та ін.

Можливо, для цього знадобляться зразки, але клієнт готовий за це заплатити. Імпорт для мереж супермаркетів

Контакт для уточнення деталей - Нік Дорошенко +971 55 103 9788.

.                                                                                                                                        

Алжирська компанія «3Eindustries» зацікавлена у встановленні контактів з українськими підприємствами, які були б зацікавлені у створенні на базі цього підприємства у місті Бліда виробництва стабілізаторів напруги та інших електротехнічних приладів. Контактна особа компанії: генеральний менеджер Ферхат Бухані (Ferhat Bouhiani), https://www.diprochim.dz, www.3eindustries.com  тел. +213 25 323 033/35, моб: +213 661 616 510,                                                     e-mail: info@3eindustries.com .

Алжирська компанія “CAGEX” здійснює діяльність у сфері надання інформаційно-консультаційних та консалтингових послуг іноземним експортерам та інвесторам у питаннях, що стосуються юридичного статусу зареєстрованих в Алжирі компаній, їх плато- та кредитоспроможності, наявності боргових зобов’язань; а також консалтингових послуг, пов’язаних із гарантуванням та страхуванням банківських кредитів.

Крім цього, компанія зацікавлена у підписанні партнерської угоди про співпрацю із українськими компаніями, які здійснюють діяльність у цій сфері.

Контактні данні компанії:  www.cagex.dz, тел. - +21323312091, +21323312092, факс +21323312093, e-mail: pdg@cagex.dz, generale@cagex.dz

 

1.Литовська компанія "Lautoma" разом з голландськими партнерами шукає українську компанію з обробки металу, яка могла б виробляти сільськогосподарську техніку - розподільники кормів. Вироблена техніка буде експортуватися в країни Європейського Союзу. Детальна специфікація англійською мовою - в прикріпленому файлі. Звертайтеся на пряму - Андрюс Вайткявічус, support@lautoma.lt, +370 676 71763.

2.Литовська компанія "Salinta" шукає виробників сировини пластика HDPE, LDPE, PP, PS, HIPS, ABS, POM, PC, PA, TPE, TP, PVC (raw materials). Звертайтеся на пряму - Дейвідас Чікотас, deividas@salinta.lt, +370 630 12585.

3.Литовська компанія "Apvalūs medžio gaminiai" виробляє березові дюбелі для меблів. Компанія є другим за величиною виробником дерев'яних дюбелів в світі. За один місяць вони можуть виробляти 300.000.000 штук дюбелів, працює з такими компаніями, як IKEA. Цікавить партнерство в українськими виробниками кухонних меблів, меблів для ванних кімнат, також виробники ящиків, виготовлені з боків. Звертайтеся на пряму - Вікторія Давідавічіене, viktorija.d@amg.lt, +370 672 18108.

4.Литовська компанія "Grūdoteka", торгує соєвим шротом, білковими добавками для сільського господарства, шукає партнерів в Україні. Компанію так само цікавить виробники кормових дріжджів, які литовська компанія могла б закуповувати у українських партнерів. Звертайтеся на пряму - Кястутис Знаідауска, kestutis@grudoteka.lt, +370 612 59 290.

5.Литовська компанія "Sanitex" шукає виробників скляних банок і кришечок для банок, у яких вона могла б купувати продукцію. Звертайтеся на пряму - Грета Станкевічюте, greta.sta@sanitex.eu, + 370-656-55048.

6.Литовська компанія "Biovela" розглядає можливість покупки комбінату / заводу по переробці м'яса в Україні. Звертайтеся на пряму - Рута Пупеліте-Печюконе, ruta.pupelyte@biovela.lt, +370 699 03082.

7.Литовська компанія "Polūtis", яка виробляє водонепроникне взуття для дітей, дорослих а так само спеціальну захисне взуття працює з такими брендами як Marks & Spencer, Hugo Boss, Tommy Hilfiger і інші, шукає дистриб'юторів взуття та компанії, які спеціалізуються в сфері захисту праці, для партнерства. Звертайтеся на пряму - Катерина Макарова, jekaterina@paliutis.lt, +370 659 14444.

8. Литовська компанія "AJV grupė" шукає постачальників жирів. Компанія готова закуповувати цю продукцію. Обов'язкова умова - продукція повинна бути сертифікована за стандартами Європейського Союзу. Звертайтеся на пряму - Вілмантас Станкус, vilmantas@ajv.lt, +370 5 2779940.

 

Узбецьке приватне виробниче підприємство «ПГС» зацікавлене у співпраці з українськими компаніями, а також в закупівлі наступного обладнання і комплектуючих:

 1. Екструдер призначений для видавлювання керамічних виробів на основі оксидів алюмінію різної модифікації через філь’єри малого перетину від 20 мм 2.
 2. Камерну піч з вертикальним завантаженням призначену для випалу глиноземистого матеріалу.
 3. Прес для виготовлення керамічних втулок.
 4. Трубка керамічна.
 5. Втулка керамічна.

 

Технічні параметри додаються (лист 1, лист 2, лист 3).

 

Кувейтська компанія “Q Eight” зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими постачальниками обладнання для формування (пресування) гумових деталей (інформація додається). Компанія спеціалізується на внутрішній антикорозійній обробці труб і резервуарів та виготовленні гумових елементів.

Контактна інформація:

Тел. 00965-24749669
e-mail:info.q8chemical@gmail.com

 

 

 

З метою належного опрацювання актуальних та чутливих питань українсько-турецького співробітництва, які були порушені під час двосторонньої зустрічі Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Т. Милованова з Міністром торгівлі Турецької Республіки Р. Пекджан у рамках Восьмого засідання Стратегічної ради високого рівні під головуванням Президента України В. Зеленського та Президента Турецької Республіки Р. Ердогана 03 лютого 2020 у м. Києві, надаємо пропозиції турецьких експортерів для зацікавлених вітчизняних підприємств, установ та організацій.

Додаток: згадане, на 10 арк.

Члени ТПП Анталії зацікавлені у встановленні ділових контактів з українськими компанями, які активно шукають дистриб’юторів / імпортерів / експортерів.  

Пропозиції у додадку.

 

За повідомленням Посольства України в Туреччині у контексті боротьби з поширенням у світі вірусу COVID-19 до згаданої закордонної дипломатичної України надійшло звернення голови індустріального парку “Саха Iстанбул” Х.Байрактара щодо можливості випуску медичних механічних вентиляторiв для легень на базi турецької фірми ARCELIK, яка виробляє побутову техніку.

Згідно з отриманою інформацією, зазначена фірма закупила 1000 штук вентиляторів для розповсюдження у виглядi допомоги. Турецький уряд замовив 5000 таких виробiв.

З урахуванням рiвня двостороннього спiвробiтництва між двома країнами, турецька сторона готова надати допомогу в налагодженні виробництва медичних вентиляторів в Україні.

Просимо орієнтувати ТПП України щодо практичної зацікавленості в реалізації цієї пропозиції, +380955466509 – Анна Любима.

 

До ТПП України надійшло звернення від Надзвичайного та Повноважного Посла Аргентинської Республіки в Україні пані Елени Летісії Мікусінскі щодо можливої співпраці.

З метою розвитку співробітництва в галузі передачі технологій в рамках глобальної боротьби з пандемією, спричиненою вірусом COVID-19, Посольство Аргентини направило ТПП України пропозицію щодо пошуку українського партнера, який міг би створити некомерційне партнерство з аргентинською компанією INVENTU.

Зазначена компанія є співрозробником дихального приладу для надзвичайних ситуацій (детальна інформація про прилад додається).

Український партнер повинен мати виробництво з обробним обладнанням, кваліфікованою робочою силою та фінансовими ресурсами для придбання матеріалів.

 

Відповідно до найактуальнішої інформації отриманої від Посольства України в Республіці Корея, привертаємо вашу увагу до комерційних пропозицій від корейських компаній зацікавлених у встановленні контактів з українськими експортерами наступної продукції:

соєві пластівці – Компанія «Deli Fresco»;
зерно, переробний чавун – Компанія «NTK Co Ltd»;
нерафінований цукор – Компанія «Orco Co., Ltd.».

Деталі у вкладенні.

 

 

 

 

Чеська Республіка

Чеське акціонерне товариство BNG Groupa.s. пропонує українським підприємствам аграрного та харчового профілю довгострокову співпрацю та сприяння у виході на європейський ринок, налагодження експорту вітчизняної продукції на переробні харчові підприємства Чехії та інших держав ЄС. Зокрема, чеська компанія здійснює пошук виробників пшениці твердих сортів (для виготовлення макаронних виробів) та готова укласти з ними довгостроковий контракт на поставку 25-28 тон продукції на тиждень.

Контактна особа: Марек Комола, Голова правління, тел. :+420 73 1654817, www.bng.czinfo@bng.cz 

Чеська компанія JIP východočeská a.s. зацікавлена у налагодженні співпраці з постачальниками та виробниками соняшникової та ріпакової олії з України.

Компанія займається оптовою та роздрібною реалізацією продукції, а також поставками продукції до широкої мережі власних магазинів та ресторанів http://www.jip-potraviny.cz/. Річні обсяги реалізації компанією соняшникової олії становить понад 1,2 млн.тон.

Контактна особа – Катерина Гринченко, менеджер з питань закупівель

JIP východočeská a.s.

Hradišt’ská 407

53352, Pardubice

e-mail: ekaterina.grinchenko@jip-napoje.cz

тел: 420 773 743 835

До ТПП України звернувся представник чеської компанії Акціонерне товариство BNG Group a.s. (www.bng.cz) з проханням сприяти у пошуку українських виробників пшениці твердих сортів (з метою закупівлі 25-28 тон продукції на тиждень для виготовлення макаронних виробів на переробних харчових підприємствах Чехії та інших держав ЄС).

У разі зацікавленості у співпраці із чеською компанією просимо контактувати із представниками BNG Group a.s.:

Марек Гомола (Marek Gomola) – Голова правління BNG Group, a.s.
Тел.:+420 731654817, e-mail: info@bng.cz
Георгій Ніколаєв (Georgij Nikolajev)
e-mail: nikolajev@uspp-czehia.cz, tel: 420 774 082 864.

 

Ислaмская Республіка Иран 

Iранська промислова група Sanaye Giti Pasand, яка складається з 32 підприємств, функціонує у сферах проектування та виробництва сотень видів будівельних матеріалів, у тому числі, одношарових та тришарових поліпропіленових труб та стиків, п’ятишарових труб, латунних кранів, вентилів та стиків для будівельних конструкцій, броньованих та внутрішніх міжкімнатних дверей «люкс», систем та обладнання для охолодження, опалення та кондиціонування повітря, панельних радіаторів та радіаторів інших типів, термоізоляційних матеріалів, матеріалів для звичайної та листової штукатурки та гідроізоляційних матеріалів, штукатурки панелей, проводів та кабелів, труб та стиків для міських каналізаційних мереж та ущімлювачів і герметиків для них, водостічних труб, а також хімічної продукції (різновидів полімерів, сумішей та суперконцентратів). Інформація відносно продукції даного підприємства арабською, англійською та російською мовами є доступною на сайті www.sgpco.com. Компанія зацікавлена у співпраці з українськими підприємствами.

 

Iранська промислова група JLIANJ  – найбільший виробник полімерних матеріалів, сільськогосподарської та текстильної продукції (поліестерові волокна) в регіоні Близького та Середнього Схорду. Інформацію про компанію можна отримати на веб-сайті http://www.jlianj.com

Адреса електронної пошти: info@jlianj.com

Контактний телефон: (+98 21) 22658190

Катарська компанія Al Attiyah Import and Export Co бажає встановити контакти з українськими виробниками та експортерами мінеральних добрив таких категорій: DAP 18 46 0 Diammonium Phosphate, NP (SO3) 20 20 0 +35 ((SO3), Urea N46.

Контактна інформація:

Al Attiyah Import and Export Co (P.O. Box 24330, Doha, Qatar), менеджер Масу даль-Халді, тел.:+ 97444902070 (50), alattiyah.import.export@gmail.com .

 

Американська компанія ProdelcaInc у співробітництві з китайською компанією Кваджо Ларбі зацікавлена у закупівлі в Україні наступної продукції:

 • шроту рапсового, пробна партія 1000 тон. Порти доставки:Циндао, Нантонг (Китай). Умова оплати – акредитив;

 • шроту соняшника, вимоги щодо якості: вміст протеїну мін.35,5%, жирність – максимум 2%, волокна – максимум 20%, вологість до 11,5%. Пробна партія 1000 тон. Порти доставки: Шанхай, Ся минь, Нанша (Китай). Умова оплати – акредитив;

 • насіння кунжуту коричневого.

 • Контактні дані компанії: KwadjioLarbi, e-mail: cklarbi7@gmail.com, тел.(848) 863 07 07.

Американська компанія, яка спеціалізується на торгівлі жіночої білизни має бажання співпрацювати з українськими виробниками жіночої білизни великих розмірів. Контактна особа Домініка Станєвіч (Dominika Staniewicz), тел. моб.: +18327456115, office@feellikeawoman.today.

 

 

 

 

Румунська компанія Pro Aktiv SRL шукає українських постачальників з наступних товарів:

 1. Алюмінієвий кут 2 м, 2,5 м та 3 м = > загальна річна кількість 70 000 штук
 2. Алюмінієвий кут з сіткою 10 мм на 2,5 лінійних м та 3 лінійних м = > загальна річна кількість 50 700 штук
 3. Алюмінієвий кут з сіткою 7 мм на 2,5 лінійних м та 3 лінійних м = > загальна річна кількість 50 000 штук
 4. Мінеральна вата категорії базальтова та скляна => загальна річна кількість 84 500 Вах (70 фур мінеральна вата, 50 фур базальтова вата)
 5. Болти, фланці, гайки, металеві стержні, дюбелі, свердла по дереву та металу, профілі цоколів => загальна річна вартість 150 000 евро
 6. Валики, різні кисті = > загальна річна вартість 20 000 евро
 7. Пінополіуретан, силікон всі категорії = > загальна річна вартість 68 900 евро
 8. Бітумні мембрани = > загальна річна вартість 33 000 евро
 9. Дерев’яний сайдинг, Tego, Пелети, OSB = > сукупні річні об’єми 1 250 000 евро (30 фур сайдинг та 150 фур OSB)
 10. Сітка зі скловолокна 145 та 160 грам => скупні річні об’єми 12 000 штук (12 фур/рік)
 11. Гіпсокартон Гідро, стіна, вогонь, стеля, різна товщина 9,5x1200x2500 та 9,5x1200x2600 та 12,5x1200x2500 та 12,5x1200x2600 = > сукупні річні об’єми 130 000 штук (150 фур)
 12. Профілі з гіпсокартону = > 50 фур/рік.

Контактна особа – Алін Іонеску, Виконавчий директор

Адреса: Алея Синая 27, м. Тирговіште Телефон: +40.745.511.488 Електронна пошта: alm@proactiv.ro https://www.proactiv.ro/

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись до економічного відділу ПУ в Румунії.

 

Болгарська мережа«Крез», володіє власними складами та логістичними центрами, динамічно розвивається на ринку Болгарії та є постачальником різного роду товарів господарського та будівельного призначення, зокрема і у торговельні мережі «Practiker», «Diplomat» та інш. (http://www.krez.bg/).

Потребу в товарах, болгарська сторона пояснює значним зростанням вартості доставки китайських товарів на болгарський ринок. У цьому зв''язку керівництво компанії налаштоване здійснювати зацікавленість у закупівлі української продукції наступних торговельних позицій: меблі та обладнання для дачних та садових ділянок, зокрема сонячні прасольки, тенти, палатки, намети, навіси, розсувні столики, стільці, пляжні крісла та гамаки.

Контактна особа: Християн Патішанов – моб. +359 899 995826, e-mail: h.patishanov@krez.bg. 

 

 

Комерційна пропозиція з постачання на ринок України морської харчової, індустріальної-технічної солі виробництва Республіки Албанія.

Експорт товару в Україну на правах ексклюзиву від найбільшого виробника, здійснюється експорт-імпортною компанією SUPERBIA LLC, що зареєстрована та оперує на ринку Албанії.

Ціни що зазначені, вказані за розмитнений товар з ПДВ та з доставкою в місто Чернівці на склад партнерської компанії.

У разі зацікавленості, прошу звертатись за тел: +355 (69) 322-78-77 WhatsApp/Telegram  або email: ucci@superbia.al.

 

До ТПП України звернулася естонська компанія з комерційною пропозицією по продажу трансформаторів.
 
ЦІНИ

У випадку зацікавленості або виникнення питань можете звертатися безпосередньо до Андреса Лабі – +372 512 6272 , Andres Labi <Andres.Labi@eas.ee>.

 

         Республика Індонезія

 

Повідомляємо про те, що, за отриманою інформацією від Посольства України в Республіці Індонезія, представники індонезійського бізнесу висловили свою зацікавленість у налагодженні співпраці з українськими виробниками, експортерами та імпортерами парфумерної та косметичної продукції.

У разі виявлення зацікавленості, просимо орієнтувати Міністерство закордонних справ України із зазначенням контактної інформації представників компаній задля встановлення подальшої прямої комунікації. Посольство України в Індонезії, зі свого боку, готове організувати відповідні переговори з представниками індонезійського бізнесу (оптові імпортери і трейдери парфумерними і косметичними товарами).

Міністерство закордонних справ

тел.: (044) 238 17 48, факс (044) 238 18 88

zsmfa@mfa.gov.ua