Тел./факс: (048) 734-10-24
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Зарубіжні компанії

Венгрия

Венгерская компания «АльфаСиид Лтд» предлагает свои услуги по организации  и проведению тестирования (экспертизы), регистрации на территории стран ЕС посевного материала с/х культур.

Alfaseed Ltd - это семейная компания, расположенная в восточной части Венгрии. Компания активно занимается контрактным и лицензированным производством и распространением семян в Венгрии, а также в Европе и в странах Северной Африки, а также ищет партнеров, которые готовы предоставить генетический материал для эксклюзивного тестирования в странах ЕС. Компания готова принять меры по регистрации в ЕС и полевым испытаниям.

Компания ищет:

- гибриды кукурузы, зерна и силоса типов ФАО300-400, ФАО400-500;

- кукурузные гибриды для производства крупы ›8% белка и плавающие: 75-85;

- гибриды подсолнечника с устойчивостью к имидазолину или гербициду SU с раннее-средней зрелостью и высокой устойчивостью к болезням;

- высоко-олеиновые гибриды подсолнечника;

- гибриды масличного рапса средней зрелости;

- гибриды зерна сорго, силоса и суданграсса;

- сорта суданграсс;

- сорта зеленой чечевицы с желтой семядолью;

Контактное лицо господин Петер Петрашович готов предоставить дополнительную информацию о деятельности компании  

(Тел. +36-70/907-20-12; e-mail:  kvartagro@gmail.com)

Китай

Компанія шукає партнерів, покупців і дистриб'юторів на території України.

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія Shenzhen BGI Fisheries Sci & Tech Co., Ltd. (深圳华大海洋科技有限公司).

Компанія  є  інтегрованою науково виробничоюкорпорацією. Основною продукцією компанії є 

осетроваікра, тушкиосетра, раки, креветкиваннами, копченийвугор, волохатийкраб, філепангасіуса, палички «Сніжнийкраб».

Компанія  має  систему  управління  безпечністю  харчових  продуктів,  строго  дотримується  вимог  закону  про  безпеку  

харчових  продуктів,  стандартів  міжнародної  безпечності  харчових продуктів HACCP та інших законів і нормативних актів.

Сайт компанії: http://www.bgimarine.com/ 

Адреса: No. 7, Pengfei road, Dapeng New District, Shenzhen, Guangdong, China

Тел.: 0755-36307296 факс: 0755-36352508

Контактна особа: Ло Шурен (російськомовний)

Мобільний телефон, WeChat, WhatsApp: 86-13681496121

E-mail: 13681496121@139.com 

За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

Південно-Африканська Республіка

Компанія «Bluemoon Trading CC» зацікавлена у пошуку партнерів в Україні щодо постачання соняшникової олії для потреб замовників у Джибуті, Малі та на Мальдівських островах.

Контактна інформація компанії:

Unit 3 Moreson, The Crescent Avenue, Durbanville, Cape Town

The Republic of South Africa

Контактна особа:

Mr. Sergio de Sousa

Тел.: +27716711327

Е-mail:sergio@bluemoontrading.co.za 

Компанія “ТРК Greens (Pty) Ltd” зацікавлена  у співпраці із українськими постачальниками сільськогосподарської продукції    (додаткова інформація).

Контактні дані  компанії: тел. +27798807296, e-mail: tpkgreens@gmail.com

 

Йорданія

Компанія "Ashlag Investments” зацікавлена у налагодженні прямих ділових відносин з українськими компаніями, які спеціалізується на виробництві та продажі паперу формату А4.

Контакти компанії:

Генеральний менеджер Хамзе Ашлак (Hamzeh Ashlag),

Тел.: 00962781110000,

Е-mail: hamzeh@ashlag.com  

Узбекистан

Компанія ТОВ “DeLuxe Fabric” Bahmal Group  виробляє сучасні тканини на якісному європейському обладнані, зокрема, поплину, саржі, фланелі та ін. (цінові пропозиції додаються) та зацікавлена у налагодженні прямих ділових відносин з українськими компаніями.

Контакти:

м. Бухара, вул. Промислова, 5,
Е-mail: khm@dfabric.uz 
М.т.+998 90 97 17 577, +998 98 27 45 225

Сайт: http://www.bahnal.uz/ru/

 

Литва

Литовська компанія  JSC “GRUDOTEKA”  зацікавлена  у покупці кормів для птахоферм.

Контактна особа:

Ліна Каваляускієне

тел.: (+37046) 390866

Венгрия

Компания «Италедекор Кфт.» («Italedekor Kft.») ищет делового партнёра для введения на потребительский рынок Украины (а возможно, и для совместного производства) выпускаемого под Торговой маркой «Italedekor» настенного покрытия (специальные жидкие обои), производимого на основе натуральной кожи.

Дополнительная информация о продукции ТМ «Italedekor» и контактные данные размещены на сайте http://italedekor.eu/

Киргизька Республіка

Посилання онлайн платформи киргизьких експортерів – http://export.gov.kg/ru/for-partnerrs/exporters

Киргизька компанія ТОВ «Бай Елім Компані» (www.baielim.kg), одна з найбільших постачальників продуктів харчування в Киргизстані має намір налагодити співробітництво щодо постачання  української продукції на ринок Киргизстану.

В разі зацікавленості з боку українських постачальників, прохання звертатися до ТПП Киргизстану (tel: 996 312 61 38 72, info@cci.kg).

 

На сайті Агентства з просування і захисту інвестицій Киргизької Республіки https://www.export.gov.kg є інвестиційна карта, де можна ознайомитися з інвестиційними проектами в розмірі регіонів та галузей на англійській і російській мовах.

 

Республіка Таджикистан

Державне підприємство «Таджінвест» при Держкомітеті з інвестицій та управління державним майном Республіки Таджикистан зацікавлено у налагодженні співробітництва з українськими підприємствами у галузі постачання та створення виробництва м’яса птиці, а також вирощування промислових томатів та виробництва томатної пасти.

У разі зацікавленості рекомендуємо звертатися до Держкомітету з інвестицій та управління державним майном Республіки Таджикистан:

e-mail:info@tajinvest.tj

Тел. +(992-37) 221-87-32, факс (+992-37) 221-87-32

Адреса: 734025, Республіка Таджикистан, м. Душанбе, вул. Техрон, 21

Грецька Республіка

Компанія "TELETRANS", зацікавлена в налагодженні двостороннього співробітництва з українськими компаніями.

Компанія  є одним з лідерів у сфері транспортних послуг (наземний, морський і повітряний транспорт). Компанія використовує сучасні технології та обладнання, що дозволяє їй надавати найкращий сервіс.

Компанія "TELETRANS" має широку мережу міжнародних партнерів у всьому світі, яка включає сертифікованих співробітників у Європі, Африці, Північній та Південній Америці, Азії та Австралії. Детальну інформацію щодо компанії можна отримати за посиланнямhttp://teletranseu.com/

Азербайджанська Республіка

Азербайджанська компанія ТОВ «СРС», сфера діяльності якої є переробка зернових культур, має намір налагодити контакти з українськими компаніями для подальшого співробітництва.

Більш детальну інформацію можна отримати на веб сайті компанії (http://www.cpccom.az/en/).

Республіка Киргизстан

В Республіці Киргизстан в Ак-Талінському районі Наринської області відбудеться аукціон щодо родовищ кам’яного вугілля.

Інформація стосовно умов аукціону розміщена на сайтіwww.gkpen.kg

Тел. +996 312 300 516

Республіка Сербія

Компанія “Meadow lab trade", зацікавлена у поставках своєї продукції на український ринок (косметика, засоби догляду за шкірою, дитяче харчування та інші споживчі товари).  Компанія також зацікавлена в закупівлі української органічної  косметики.

Додаток – 1 аркуш.

Канада

Канадська компанія «Showers and More» (м.Онтаріо) зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками фотопаперу.

Електронна адреса компанії: sales@showersandMore.com 

.                                                                                                                                        

Алжирська компанія «3Eindustries» зацікавлена у встановленні контактів з українськими підприємствами, які були б зацікавлені у створенні на базі цього підприємства у місті Бліда виробництва стабілізаторів напруги та інших електротехнічних приладів. Контактна особа компанії: генеральний менеджер Ферхат Бухані (Ferhat Bouhiani), https://www.diprochim.dz, www.3eindustries.com  тел. +213 25 323 033/35, моб: +213 661 616 510,                                                     e-mail: info@3eindustries.com .

Алжирська компанія “CAGEX” здійснює діяльність у сфері надання інформаційно-консультаційних та консалтингових послуг іноземним експортерам та інвесторам у питаннях, що стосуються юридичного статусу зареєстрованих в Алжирі компаній, їх плато- та кредитоспроможності, наявності боргових зобов’язань; а також консалтингових послуг, пов’язаних із гарантуванням та страхуванням банківських кредитів.

Крім цього, компанія зацікавлена у підписанні партнерської угоди про співпрацю із українськими компаніями, які здійснюють діяльність у цій сфері.

Контактні данні компанії:  www.cagex.dz, тел. - +21323312091, +21323312092, факс +21323312093, e-mail: pdg@cagex.dz, generale@cagex.dz

 

1.Литовська компанія "Lautoma" разом з голландськими партнерами шукає українську компанію з обробки металу, яка могла б виробляти сільськогосподарську техніку - розподільники кормів. Вироблена техніка буде експортуватися в країни Європейського Союзу. Детальна специфікація англійською мовою - в прикріпленому файлі. Звертайтеся на пряму - Андрюс Вайткявічус, support@lautoma.lt, +370 676 71763.

2.Литовська компанія "Salinta" шукає виробників сировини пластика HDPE, LDPE, PP, PS, HIPS, ABS, POM, PC, PA, TPE, TP, PVC (raw materials). Звертайтеся на пряму - Дейвідас Чікотас, deividas@salinta.lt, +370 630 12585.

3.Литовська компанія "Apvalūs medžio gaminiai" виробляє березові дюбелі для меблів. Компанія є другим за величиною виробником дерев'яних дюбелів в світі. За один місяць вони можуть виробляти 300.000.000 штук дюбелів, працює з такими компаніями, як IKEA. Цікавить партнерство в українськими виробниками кухонних меблів, меблів для ванних кімнат, також виробники ящиків, виготовлені з боків. Звертайтеся на пряму - Вікторія Давідавічіене, viktorija.d@amg.lt, +370 672 18108.

4.Литовська компанія "Grūdoteka", торгує соєвим шротом, білковими добавками для сільського господарства, шукає партнерів в Україні. Компанію так само цікавить виробники кормових дріжджів, які литовська компанія могла б закуповувати у українських партнерів. Звертайтеся на пряму - Кястутис Знаідауска, kestutis@grudoteka.lt, +370 612 59 290.

5.Литовська компанія "Sanitex" шукає виробників скляних банок і кришечок для банок, у яких вона могла б купувати продукцію. Звертайтеся на пряму - Грета Станкевічюте, greta.sta@sanitex.eu, + 370-656-55048.

6.Литовська компанія "Biovela" розглядає можливість покупки комбінату / заводу по переробці м'яса в Україні. Звертайтеся на пряму - Рута Пупеліте-Печюконе, ruta.pupelyte@biovela.lt, +370 699 03082.

7.Литовська компанія "Polūtis", яка виробляє водонепроникне взуття для дітей, дорослих а так само спеціальну захисне взуття працює з такими брендами як Marks & Spencer, Hugo Boss, Tommy Hilfiger і інші, шукає дистриб'юторів взуття та компанії, які спеціалізуються в сфері захисту праці, для партнерства. Звертайтеся на пряму - Катерина Макарова, jekaterina@paliutis.lt, +370 659 14444.

8. Литовська компанія "AJV grupė" шукає постачальників жирів. Компанія готова закуповувати цю продукцію. Обов'язкова умова - продукція повинна бути сертифікована за стандартами Європейського Союзу. Звертайтеся на пряму - Вілмантас Станкус, vilmantas@ajv.lt, +370 5 2779940.

 

Узбецьке приватне виробниче підприємство «ПГС» зацікавлене у співпраці з українськими компаніями, а також в закупівлі наступного обладнання і комплектуючих:

  1. Екструдер призначений для видавлювання керамічних виробів на основі оксидів алюмінію різної модифікації через філь’єри малого перетину від 20 мм 2.
  2. Камерну піч з вертикальним завантаженням призначену для випалу глиноземистого матеріалу.
  3. Прес для виготовлення керамічних втулок.
  4. Трубка керамічна.
  5. Втулка керамічна.

 

Технічні параметри додаються (лист 1, лист 2, лист 3).

 

Кувейтська компанія “Q Eight” зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими постачальниками обладнання для формування (пресування) гумових деталей (інформація додається). Компанія спеціалізується на внутрішній антикорозійній обробці труб і резервуарів та виготовленні гумових елементів.

Контактна інформація:

Тел. 00965-24749669
e-mail:info.q8chemical@gmail.com

 

 

 

З метою належного опрацювання актуальних та чутливих питань українсько-турецького співробітництва, які були порушені під час двосторонньої зустрічі Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Т. Милованова з Міністром торгівлі Турецької Республіки Р. Пекджан у рамках Восьмого засідання Стратегічної ради високого рівні під головуванням Президента України В. Зеленського та Президента Турецької Республіки Р. Ердогана 03 лютого 2020 у м. Києві, надаємо пропозиції турецьких експортерів для зацікавлених вітчизняних підприємств, установ та організацій.

Додаток: згадане, на 10 арк.

За повідомленням Посольства України в Туреччині у контексті боротьби з поширенням у світі вірусу COVID-19 до згаданої закордонної дипломатичної України надійшло звернення голови індустріального парку “Саха Iстанбул” Х.Байрактара щодо можливості випуску медичних механічних вентиляторiв для легень на базi турецької фірми ARCELIK, яка виробляє побутову техніку.

Згідно з отриманою інформацією, зазначена фірма закупила 1000 штук вентиляторів для розповсюдження у виглядi допомоги. Турецький уряд замовив 5000 таких виробiв.

З урахуванням рiвня двостороннього спiвробiтництва між двома країнами, турецька сторона готова надати допомогу в налагодженні виробництва медичних вентиляторів в Україні.

Просимо орієнтувати ТПП України щодо практичної зацікавленості в реалізації цієї пропозиції, +380955466509 – Анна Любима.

 

До ТПП України надійшло звернення від Надзвичайного та Повноважного Посла Аргентинської Республіки в Україні пані Елени Летісії Мікусінскі щодо можливої співпраці.

З метою розвитку співробітництва в галузі передачі технологій в рамках глобальної боротьби з пандемією, спричиненою вірусом COVID-19, Посольство Аргентини направило ТПП України пропозицію щодо пошуку українського партнера, який міг би створити некомерційне партнерство з аргентинською компанією INVENTU.

Зазначена компанія є співрозробником дихального приладу для надзвичайних ситуацій (детальна інформація про прилад додається).

Український партнер повинен мати виробництво з обробним обладнанням, кваліфікованою робочою силою та фінансовими ресурсами для придбання матеріалів.

 

Відповідно до найактуальнішої інформації отриманої від Посольства України в Республіці Корея, привертаємо вашу увагу до комерційних пропозицій від корейських компаній зацікавлених у встановленні контактів з українськими експортерами наступної продукції:

соєві пластівці – Компанія «Deli Fresco»;
зерно, переробний чавун – Компанія «NTK Co Ltd»;
нерафінований цукор – Компанія «Orco Co., Ltd.».

Деталі у вкладенні.

Медіа Партнери