Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ДІЛОВА МІСІЯ ДО АЗЕРБАЙДЖАНУ

15 гру 2019 00:00 - 18 гру 2019 00:00

РЕЄСТРАЦІЯ

Протягом перебування в Азербайджані члени бізнесової делегації візьмуть участь в азербайджансько-українському бізнес-форумі, ділових зустрічах та інше. Також буде запропонована культурна програма. ТПП України пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній.                                                                         
Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них азербайджанських ринках.                                                                                

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях, як: продукція агропромислового комплексу, харчова промисловість (цукру і кондитерських виробів, м’яса і субпродуктів, молока і молочних продуктів, продукції борошномельної промисловості і тютюнових виробів), металургія, енергетичне машинобудування, транспортне машинобудування (суднобудування, вагонобудування, авіаційна техніка), хімічна промисловість, фармацевтика, туризм, реклама та IT-технології.

Азербайджанський імпорт складає понад усім це – сира нафта (SOCAR), фрукти, овочі, продукція нафтохімічної галузі.

Проект програми

Вартість участі – орієнтовно 960 долларів США ( перліт, проживання, медична страховка, трансфер протягом 2-х днів, організація В2В). Вартість пакету залежить від вартості авіаквитків.

Запрошуємо зацікавлені підприємства та компанії взяти участь в діловому візиті. Обіцяємо цікаву програму та продуктивний візит!

В разі заінтересованості, просимо зареєструватися до 6 грудня п.р.

Щодо детальної інформації щодо умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Ольга Сухенко (+38067 230-90-38, +38 044 461-98-07, oas-ier@ucci.org.ua).

ОФІЦІЙНИЙ ЛИСТ

ДОВІДКОВО:

ВІЗА: Між Україною та Азербайджанською Республікою діє БЕЗВІЗОВИЙ режим.

Азербайджанська Республіка, (столиця м. Баку )

Стратегічні природні ресурси: нафта, природний газ, залізна та поліметалічна руди, кольорові метали (хром, молібден, мідь, свинцево-цинкові руди, хроміти, золото). Підтверджені запаси нафти складають 2 млрд. тонн,.

Релігія: іслам, християнство

Державна мова: азербайджанська. Більшість населення спілкується російською.

Авіасполучення: прямі рейси МАУ, Азербайджанські авіалінії

Очікувана середня температура повітря в грудні t° + 8.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини