Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ДО М. БАКУ (АЗЕРБАЙДЖАН)

23 чер 2021 10:00 - 26 чер 2021 18:00

РЕЄСТРАЦІЯ

23 по 26 червня 2021 р. ТПП України організовує діловий візит українських підприємців - членів української частини українсько-азербайджанської Ділової Ради до м. Баку (Азербайджан) для участі в Першому Спільному засіданні Ділової Ради в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Азербайджанської Республіки.

Українську делегацію очолить президент ТПП України.

Ділова Рада – як практичний інструмент ТПП України є консультативно-дорадчим органом, спрямованим на розвиток двостороннього співробітництва між Україною та Азербайджаном у наступних узгоджених обома сторонами галузях економіки: АПК, енергетика, транспорт, машинобудування, хімічна промисловість (фармацевтика включно), IT, будівництво (проектування) та туризм.

Мета Ділової Ради: зміцнення взаєморозуміння та розвитку взаємовигідного співробітництва між підприємницькими товариствами України та Азербайджаном в зазначених сферах, сприяння створенню спільних підприємств,  кластерних проектів та розвиток державно-приватного партнерства.

Протягом перебування в Азербайджані члени ділової делегації візьмуть участь в:

  1. Спільному засіданні українсько-азербайджанській Діловій Раді, протягом якого зможуть представити свої проекти щодо спільного співробітництва з АР. Проекти в контексті відновлення інфраструктури деокупованих територій Азербайджану (перейти за посиланням) будуть відразу передані для опрацювання азербайджанські стороні
  2. В2В перемовинах
  3. Networking (неформальне спілкування та опрацювання Плану дій Ділової Ради на поточний рік) 
  4. Участь у відкритті інтегрального логістичного Центру «Гюздек Термінал» (30 км от г. Баку) (надання українським компаніям широкого спектру логістичних послуг)
  5. Відкриття інноваційного проєкту «Ukrainian Center»
  6. Відвідання підприємств

Додатково для представників туристичної сфери можливий візит: 

  • У місті Губа Торговим Домом України в АР створено об'єкти туристичної інфраструктури (5-ти зірковий готель «ShahdagQubaHotel& SPA» і санаторій «ShahdagQubaMedikal»), які будуть експлуатуватися в рамках розвитку співробітництва між містами-побратимами Трускавець і Губа

Проект програми

Вартість участі – орієнтовно 1.140 доларів США (перліт, проживання, медична страховка Covid-19 для зворотнього вильоту, трансфер з/до аеропорту, трансфер протягом 2-х днів, організація В2В, обід в національному ресторані). Вартість пакету залежить від вартості авіаквитків.

Запрошуємо зацікавлені підприємства та компанії ТІЛЬКИ ЗАЗНАЧЕНИХ СЕКТОРІВ долучитися до візиту та ввійти до складу української частини українсько-азербайджанської Ділової Ради.

ДО УВАГИ: 

  1. Перетин кордону Азербайджану можливий за умови отримання ДОЗВОЛУ від Оперативного Штабу при Кабінету Міністрів Азербайджанської Республіки! Оскільки місця лімітовані і існує квота для делегації, всіх зацікавлених просимо зареєструватися до 10 червня (11:00) 2021 р. для подання консолідованого списку учасників до Оперативного Штабу Азербайджану.
  2. Для перетину кордону АР необхідно мати роздрукований негативний результат тесту на COVID-19.
  3. Для зворотньої поїздки, всі учасники повинні здати тест в Баку за 48 год до вильоту (централізовано).

Щодо детальної інформації про візит звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України – Ольга Сухенко (+38 066 33 55 307, +38 044 461-98-07, oas-ier@ucci.org.ua).

ДОВІДКОВО:

ВІЗА: Між Україною та Азербайджанською Республікою діє БЕЗВІЗОВИЙ режим.

Азербайджанська Республіка, (столиця м. Баку )

Стратегічні природні ресурси: нафта, природний газ, залізна та поліметалічна руди, кольорові метали (хром, молібден, мідь, свинцево-цинкові руди, хроміти, золото). Підтверджені запаси нафти складають 2 млрд. тонн,.

Релігія: іслам, християнство

Державна мова: азербайджанська. Більшість населення спілкується російською.

Авіасполучення: прямі рейси МАУ, Азербайджанські авіалінії

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини