Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Баварсько-Український інформаційний онлайн-захід „Баварія – країна інновацій “

16 тра 2023 10:00-11:20

Німецько-Українська промислово-торговельна палата,  за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія та у співпраці з Invest in Bavaria  проводить інформаційний Баварсько-Український  онлайн-захід «Баварія – країна інновацій», який відбудеться у вівторок, 16 травня 2023 року, о 10:00 год. (початок реєстрації — з 09:30 год.), паралельно у м. Києві та Мюнхені, у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.

Мета заходу – ознайомити представників та керівників українських підприємств з можливостями участі в  інноваційних та дослідницьких проектах та програмах  Вільної землі Баварія. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок  до співпраці з європейською спільнотою, ознайомить з можливостями презентації Ваших продуктів та послуг на європейському рівні і дозволить долучитись до співпраці у дослідництві та розробках.

Ми впевнені, що цей захід сприятиме тіснішій  співпраці між нашими підприємцями у науково-дослідній галузі для зміцнення економіки обох наших країн. Для українських учасників буде можливість ознайомитись з найперспективнішими напрямками такої співпраці та проектами Баварії, які дозволяють цілеспрямовано сприяти інноваційним процесам, починаючи від розробки ідеї до науково-дослідної частини та до передачі готового інноваційного продукту у застосування.

Запрошуємо Вас до участі у нашому заході. Участь для українських підприємств  - безкоштовна, реєстрація обов’язкова -  за надісланими до 05.05.2023 заявками. Після надсилання нам Вашої заявки й реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі в онлайн-заході та – якщо Вас зацікавить такий формат -  ми і надалі запрошуватимемо Вас на наші онлайн-заходи, які ще заплановані нами до кінця 2023 року.

Додатки:

Заявка на участь. 

Програма заходу.

Контактна особа:  Олександр Ткачук, Керівник відділу ЗЕЗ,Тел. +38 (044) 481 33 91,

E-mail: info@ukraine.ahk.dehttp:// ukraine.ahk.de/

Будемо щиро раді Вашій заявці на участь! 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин