Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ (м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)

15 гру 2022 08:00 - 16 гру 2022 18:00

15-16 грудня 2022 року Одеська регіональна торгово-промислова палата запрошує керівників підприємств прийняти участь у міжрегіональному бізнес-форуму, який пройде в рамках проєкту «Розвиток бізнес-сектору України». Даний проєкт реалізовує команда Івано-Франківської ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), до якого приєдналась і Одеська регіональна торгово-промислова палата.

На форумі буде представлено успішні бізнес-кейси малих і середніх підприємств з Одеської, Івано-Франківської, Чернігівської, Харківської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Полтавської, Житомирської областей, можливості для розвитку бізнесів та налагодження партнерства між представниками бізнесу. Також планується ярмарок-виставка з представленням зразків продукції підприємств учасників форуму (2 учасника від області).

В процесі форуму планується представництво високого міжнародного рівня та діалог з представниками міжнародних організацій та програм, які надають підтримку розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, з представниками організацій підтримки бізнесу, бізнесменами та представниками органів влади з метою синхронізації зусиль та поліпшення координації програм та проектів, що реалізовуються в кожній області.

Захід пройде в м. Івано-Франківськ. Витрати пов’язані з проживанням (2 доби в готелі) та проведенням  міжрегіонального бізнес-форуму «Розвиток бізнес-сектору України» покриваються коштами в межах проекту.

Додаток: програма заходу.

Довідки та консультації за тел.: +38(067)485 31 61

e-mail: headbisc.odessa@gmail.com

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин