Тел./факс: (048) 734-10-24
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Регіональний марафон «AQUAFARMING-2020»

08 гру 2020 10:00 - 10 гру 2020 15:00

 

 

 

 

 

08 грудня стартує Регіональний марафон «AQUAFARMING-2020» (Миколаїв- Запоріжжя-Одеса). Спільна 3-денна конференція-марафон органівана Центрами інформаційної підтримки бізнесу у Миколаєві, Запоріжжі та Одесі, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business. До участі в заході запрошуються власники та управлінці бізнесу сектору водного фермерства, а також підприємці, зацікавлені у відкритті бізнесу в галузі аквакультури.


Захід відбудеться в рамках щорічного засідання європейської морської спільноти European Maritime Day (EMD).


Під час конференції ми обговоримо стан, перспективи та можливості розвитку галузі аквакультури в Україні. Учасники заходу дізнаються, що потрібно зробити для відродження масштабного водного фермерства, які причини слабкого прогресу та ключові проблеми розвитку галузі, а також разом з експертами накреслять шляхи їх вирішення.


Ще більш цінним для учасників будуть практичні компоненти конференції:
• Інтерактивна економіко-географічна карта можливостей водного фермерства півдня України AQUAMAP, що допоможе обрати місце для створення акваферми та визначити аквакультури, придатні для вирощування на обраному водному об'єкті.
• Аналітичне дослідження «Аквафармінг в Україні. Стан та перспективи».
• Готовий чек-ліст з відкриття та запуску акваферми в Україні, включаючи порядок, способи подання та одержання необхідних дозвільних документів.
• Практичні поради від найбільший гравців ринку аквакультури в Україні.
• Готові технічні рішення щодо проектування та експлуатації УЗВ.
• Рекомендації щодо обладнання та технологій вирощування аквакультур.
• Профільна аналітика та актуальна інформація ринку рибної продукції та аквакультур, що дозволить підприємцям бути в курсі щодо можливостей росту та розвитку їх бізнесу.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Вартість участі покриває Європейський Союз у рамках ініціативи EU4Business.


Заповнити аплікаційну форму на участь у марафоні можна за посиланням: https://form.jotform.com/203302711542340

Під час конференції буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали, а також послідовний переклад.

Робочі мови конференції– українська, російська та англійська.

Посилання у facebook: https://fb.me/e/JiK795gx 

Детальніше:
tel.: +38 (067) 821 13 43; email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua 
tel.: +38 (050) 484 11 97; email: zaporizhzhia@bisc.org.ua 
tel.: +38 (067) 484 82 26 email: odesa@bisc.org.ua 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини