Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ РЕЗУЛЬТАТІВ ЕКСПРЕС-ОПИТУВАННЯ “БАРОМЕТР БІЗНЕСУ”

13 жов 2023 11:00-12:00

Об 11.00, у п’ятницю, 13 жовтня 2023 року у ТПП України відбудеться презентація перших результатів експрес-опитування “Барометр бізнесу”, отриманих у вересні-жовтні 2023 року.

ТПП України за підтримки партнерів організувала експрес-опитування «Барометр бізнесу» у всіх областях, крім тимчасово окупованих РФ територій України і представить результати дослідження.

Формат проведення: гібридний

Реєстрація учасників та медіа: https://forms.gle/HzgFRU3kRE9iHXUDA

Спікери заходу: Геннадій Чижиков, президент ТПП України та Михайло Непран, перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України

«Барометр бізнесу» - це гейміфіковане швидке опитування в зручних для бізнесу каналах Viber та Телеграм для відстеження динаміки змін з розширеним функціоналом щомісячного Гарячого питання та доступу до Гарячої лінії ТПП України.

Захід буде проведено в рамках Проєкту “Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР”, що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин