Тел./факс: (048) 734-10-24
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Щодо ділової місії до Чехії

16 вер 2019 10:00 - 20 вер 2019 18:00

ОРТПП планує проведення ділової місії українських підприємців до Чеської  Республіки (м. Прага) з метою відвідування Міжнародної будівельної виставки For Arch та встановлення ділових контактів з чеськими бізнесменами.

 

Підприємницька місія відбудеться в рамах виконання Плану заходів з реалізації домовленостей, досягнутих під час 8-го засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового і науково-технічного співробітництва,  де підкреслена пріоритетність зосередження  уваги на білатеральній співпраці на регіональному рівні. В цьому контексті інтерес чеської сторони зараз спрямований на Дніпропетровську, Одеську та Харківську області, з якими вона хотіла б створити регіональні робочі групи з питань торгівлі та інвестицій.  

FOR ARCH є найбільшою спеціалізованою професійною виставкою, яка  сфокусована на контрактних зустрічах з чеськими та закордонними експонентами. За 29 років свого існування вона стала найбільш відвідуваною виставкою будівельної індустрії в Чеській Республіці. Завдяки своєму розташуванню в Празі, важливому центрі центрально-європейського бізнесу, FOR ARCH надає унікальну можливість для чеських і зарубіжних експонентів в рамках міжнародного конкурсу представити свої послуги і продукти. На виставці можна отримати вичерпну інформацію, яка охоплює всі сегменти будівельного ринку - фінансування, будівельні ремесла і технології, будівельні матеріали, будівельну техніку та багато іншого.

 Основні розділи виставки For Arch 2019:

  • Будинки
  • Обладнання та комплектуючі для будівель
  • Будівельні матеріали
  • Комп'ютерні технології в будівництві будинків
  • Будівельне обладнання та прилади
  • Будівельні роботи
  • Захист конструкцій
  • Все для інвестування
  • Будівництво з деревини
  • Послуги

Одним з переваг виставки є проведення на ній тематичних конференцій та семінарів. У раках заходу будуть проходити ще 6 виставок: For Invest - виставка інвестиційних можливостей і нерухомості, For Wood - виставка прогресивного будівництва з деревини, For Elektro - виставка електротехніки, For Therm - виставка систем опалення, альтернативних джерел енергії та кондиціонування повітря, Sport Tech - виставка спортивного будівництва, технологій і устаткування, For City - виставка товарів і послуг для муніципалітетів.

Організатором виставки є чеська компанія ABF, яка є власником виставкового комплексу PVA EXPO PRAGUE. Компанія ABF - одна з найважливіших організаторів виставок і ярмарків в Чеській Республіці. Проведені нею ярмарки створюють середовище для презентації нових товарів технологій і послуг. На цих заходах регулярно зустрічаються топ-менеджери, бізнесмени, представники держав і громадськості.

ОРТПП пропонує долучитися до складу ділової місії українським підприємствам, представникам виробничих та торговельних компаній. Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на цікавих для них ринках.

Попередня вартість участі  орієнтовно становить 800 євро за особу (при одномісному проживанні). Вартість включає перельоти Одеса - Прага - Одеса трансфери згідно з програмою, проживання у готелі 4*, відвідування виставки, участь в ділових заходах, медичну страховку, а також культурну програму.

Організаційні послуги ОРТПП  складають 1400 грн. 

За більш детальною інформацією щодо умов участі у бізнес місії ОРТПП до Чехії звертайтеся до Управління ЗЕД ОРТПП.

Контактна особа – Олена Іванівна Горбатюк

Тел. + 38 (067) 15 07 085, +38 (048) 734 10 26,

Е-mail:  ves@orcci.odessa.ua 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини