Тел./факс: (048) 734-10-24
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Щодо проведення навчальної програми EUREM

05 бер 2019 12:00 - 05 вер 2019 14:00

Що таке EUREM?

Тренінг EUREM - «Європейський енергоменеджер (ТПП)» – це визнана у світі кваліфікаційна програма у галузі енергоменеджменту та енергоефективних технологій, орієнтована на енергоменджерів підприємств та компанії, що надають енергоефективні послуги. Програма EUREM базується на стандартах та нормах ТПП Нюрнберга (авторське право), Асоціації торгово-промислових палат Німеччини (DIHK e.V.) та DIHK-Bildungs-GmbH, організації, що відповідає за професійну освіту та підвищення кваліфікації. Курс поєднує теорію й практику енергоменеджменту. Теоретична частина охоплює 171 академічну годину, практична робота передбачає розробку та техніко-економічне обгрунтування енергоефективного проекту для свого підприємства. Навчання за програмою EUREM пройшли понад 5000 європейських енергоменеджерів у 32 країнах світу.

 

Організаторами курсу EUREM є Київська торгово-промислова палата, проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, та німецько-український партнерський проект торгово-промислових палат KVP Ukraine.

 Які переваги отримають підприємства?

  • Зниження споживання енергії на виробництві шляхом реалізації енергоефективних технологій.
  • Можливість використовувати кращі світові практики енергоефективності.
  • Проектна робота, розробка якої є обов’язковою складовою тренінг-курсу, надає можливість на практиці застосувати набуті теоретичні знання та отримати реальний результат – заощадження фінансових ресурсів підприємства.
  • Можливість підготуватися до змін на енергетичному ринку (підвищення цін, енергетичні податки).
  • Отримання доступу до грантів або кредитних коштів міжнародних фінансових інституцій для впровадження енергоефективних заходів на підприємстві.
  • Можливість зробити внесок у захист навколишнього середовища.

 Дати та місце проведення  

Другий курс EUREM проходитиме 21 березня – 13 вересня 2019 року у Київській торгово-промисловій палаті

Умови та вартість навчання

Після успішного завершення тренінг-курсу EUREM учасники отримують сертифікат міжнародного зразка «European EnergyManager (CCI)». Сертифікат чинний в країнах-партнерах EUREM.

Повна вартість навчання за програмою складає 31800,00 грн. Другий курс EUREM фінансується за підтримки проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», тому підприємства сплачують за навчання лише 1/3 від загальної вартості курсу. Таким чином, внесок учасників за другий курс складає: 9950,00 грн., враховуючи ПДВ.

Запитання щодо курсу, а також заповнені заявки на участь надсилайте на адресу:

Центр бізнес-освіти Київської ТПП

Олександр Сіненко, координатор програми EUREM

Тел.: +380 (44) 235-82-96, +380 (50) 411-14-15 

e-mail: seminar@kcci.org.ua

Facebook: https://www.facebook.com/EUREMUkraine

Заявка на участь
Програма

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини