Тел./факс: (048) 734-10-24
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Українcький стенд виставці Alimentaria 2020 в Іспанії!

20 кві 2020 10:00 - 23 кві 2020 17:00

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України, запрошує українські малі та середні підприємства агропродовольчого сектору до участі у колективному стенді України на виставці ALIMENTARIA 2020, яка відбудеться 20-23 квітня 2020 року у м. Барселона, Іспанія.

До участі запрошуються малі та середні підприємства-виробники усіх видів круп та борошна, кондитерських виробів, здорових снеків, випічки, ягід та фруктів, безалкогольних напоїв. Перевага надаватиметься компаніям з досвідом експорту.

Шість українських компаній, обраних для участі на стенді шляхом конкурсного відбору та згідно критеріїв, отримають робочу площу для представлення продукції та зону для проведення бізнес- зустрічей на Українському колективному стенді (загальна площа - 54 м. кв); розробку дизайну стенду, забудовану площу для компанії, меблі для проведення бізнес-зустрічей; тренінг та консультаційну підтримку з підготовки до участі у виставці, проведення переговорів.

Вищезазначені послуги, включаючи витрати на оренду та забудову стенду, фінансуються ЄС в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають реєстраційний внесок від компанії – 696 євро та логістичні витрати (переліт, проживання), доставку зразків.

Зареєструватись та дізнатися більше про участь у виставці можна за посиланням:️ https://preview.mailerlite.com/z1q5z4

Реєстрація триває до 11 лютого 2020 року включно.

Контактна особа: Ірина Онікієнко (ionikienko@fsr.org.ua), експерт з міжнародних ринків, проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини