Тел./факс: (048) 734-10-24
м. Одеса, вул. Базарна, 47

WARSAW HOME 2019

03 жов 2019 12:00 - 06 жов 2019 14:00

Warsaw Home – міжнародна бізнес-виставка дизайну інтер’єру, яка відбувається в самому серці Європи щорічно в жовтні та триває чотири дні. Цього року виставка відбудеться з 3 по 6 жовтня.


Виставка Warsaw Home, без сумніву, є центральною подією Центрально-Східної Європи в сфері дизайну інтер’єру.
Минулого року захід зібрав понад 70 тисяч відвідувачів з усього світу.


ВЕЛИКІ УГОДИ ТА НАЙНОВІШІ ТРЕНДИ
Польща займає 6-сте місце в Світі з виробництва меблів та є 3-тім світовим експортером. І не випадково Польща стала домівкою для... виставки Warsaw Home.
Це не тільки виставка, де Ви маєте змогу побачити найкраще в меблевому світі та укласти серйозні угоди. Це місце, де професіонали шукають натхнення.
Щороку, всесвітньо відомі дизайнери приймають участь та розповідають про останні тренди в індустрії дизайну та архітектури. Цього року для Вас ми запросили провідних світових експертів Карима Рашида (Karim Rashid), Джоба Смітса (Job Smeets) та Луку Нічетто (Luca Nichetto). Запрошені гості будуть говорити про найактуальніші теми, а саме про нові тренди, smart home, co-living, біофілінг та інше.


WARSAW HOME В ЦИФРАХ
Виставкова площа – 120 000m2 (як 2 музеї Лувр на одному майданчику)
Майже 700 експонентів
67 325 відвідувачів з 65 країн в 2018 році
Можливості для комунікацій – 2 програми: Hosted Buyers + International Media
Міжнародні експоненти – Magis, Ton, Pedrali, Moroso, Abet Laminati, etc.


ЩО МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ ВАМ?
Якщо ви хочете стати експонентом виставки Warsaw Home 2019, ми запропонуємо Вам знижки. Час спливає швидко, покваптесь! Будемо вдячні за повідомлення про Ваше рішення як найшвидше. Більш детально за посиланнямhttps://warsawhome.eu/en/for_exibitors/ 


Якщо Ви покупець, то для таких гостей як Ви, ми запустили програму Hosted Buyers. Можемо запропонувати Вам: безкоштовний квиток на виставку, проживання в 4* готелі, прохід в Hosted Buyers зону або навіть компенсувати витрати на літак. Скористайтесь шансом укласти найкращі угоди! Більш детально за посиланням warsawhome.eu/en/hosted-buyers
Запрошуємо Вас разом показати світу як зростає меблева індустрія Східної Європи!


До зустрічі на Warsaw Home!
Приєднуйтесь до нас!

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини