Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Інформаційна бізнес-зустріч з питань податкової реформи 2020

30 чер 2020 14:30-15:30

 

 

 

 

Запрошуємо Вас до участі в інформаційній бізнес-зустрічі з питань податкової реформи 2020, яка відбудеться 30 червня 2020 року з 14:30 до 15:30 у конференц-залі Одеської регіональної торгово-промислової палати за адресою: м. Одеса, вул. Базарна,47, (перший поверх).

Експерти інформаційної бізнес-зустрічі:        

Дмитро Михайленко - керуючий партнер Кроу ЕЛЕФ Україна, Президент Асоціації податкових консультантів , Член Наглядової ради Палати податкових консультантів, Голова комітету підприємців з податкових питань при ТПП України, юридичний радник ІТ комітету Європейської Бізнес Асоціації, Голова Харківського фінансово-податкового комітету ЄБА, Юридичний радник ІТ кластеру (Обухів), Помічник народного депутата України Данила Гетманцева на громадських засадах, Заступник головного редактора журналу «Бухгалтер», Член Експертної ради при Міністерстві фінансів України щодо підготовки узагальнюючих податкових консультацій, Юридичний радник Міжнародної фінансової корпорації (група Світового банку).

Віталій Смердов - Заступник голови комітету підприємців з податкових питань при ТПП України, Директор некомерційної організації Палати податкових консультантів, Експерт РПР, Директор проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ)» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні» (2016-2017) (USAID).

На зустрічі будуть висвітлені питання:

  • Закон №466 - чим відрізняється від проекту №1210? Контрольовані іноземні компанії, визнання нерезидентних компаній резидентами, пільги при ліквідації нерезидентів, пільги для холдингів за кордоном. Доля пільги при продажу житлової нерухомості. Зміни до Податкового кодексу України, що містилися в законопроекті №1210 та вступили в силу в інкарнації закону № 466.

Слухачі отримають відповіді не тільки на глобальне питання: "Що змінилося?", а зокрема, на такі:

  • Що зробити, щоб фонд / траст за кордоном не вважався контрольованої іноземною компанією?
  • Чи будуть банки рапортувати в фіскальну службу про іноземні компанії?
  • За яких умов холдинг в Україні буде рятувати від обов'язку звітувати про КІК?
  • Чи можуть компанію за кордоном визнати резидентом України?
  • Як зрозуміти, що ти фактично контролюєш КІК?
  • За якою ставкою все-таки обкладається третій протягом року продаж житла?
  • Без вини винуватий - чи буде на практиці заставною концепція вини платника податків як елементу складу податкового правопорушення?
  • Законодавча робота з удосконалення закону №466 - перспективи.
  • Секторальні наради з бізнесом і пропозиції, як стимулювати економіку в умовах кризи. НВК, індустріальні парки, пільги для досліджень та ін.

Участь у заході безкоштовна.

Обов`язкова реєстрація учасників за посиланням: https://forms.gle/ZVNAk8XyM85bEk6BA

Довідки та консультації за тел.:

+ 38(048)734-10-29; +38(048)484-82-26, e-mail: headbisc.odessa@gmail.com

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини