Тел./факс: (048) 740-82-01
Тел. (067) 451-21-87 
м. Одеса, вул. Базарна, 47

Інформаційний онлайн-захід «Баварія – міжнародний партнер для співробітництва у ІТ- сфері»

18 тра 2021 10:30-12:00

 

 

 

Німецько-Українська промислово-торговельна палата, за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія, проводить інформаційний онлайн-захід «Баварія – міжнародний партнер для співробітництва у ІТ- сфері» .

Захід відбудеться 18.05.2021 р. об 11:00 год. - паралельно у м. Києві та в Мюнхені - у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.

Мета заходу – ознайомити представників та керівників українських підприємств зі сфери ІТ з можливостями співробітництва з баварськими компаніями. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок до співпраці з європейською спільнотою, ознайомить з можливостях презентації українських продуктів та послуг для ринку Баварії.

Під час заходу Вас буде ознайомлено з DIGITAL FUTURE congress virtual - Bavarian Week, онлайн-ярмарком конгресів на тему диджіталізації на малих та середніх підприємствах, що відбудеться з 14.06 по 18.06.2021 року, у якому Ви також зможете взяти участь, ознайомитись з новітніми ІТ-рішеннями у сфері диджіталізації та запропонувати свої послуги. Запрошуємо Вас до участі у нашому заході.

Попередня програма онлайн-заходу  ПРОГРАМА

Участь для українських підприємств - безкоштовна, реєстрація - за надісланими заявками. РЕЄСТРАЦІЯ

Після надсилання нам Вашої заявки і реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі у заході та – якщо Вас зацікавить такий формат - ми і надалі запрошуватимемо Вас на наші онлайн-заходи, які заплановані до кінця 2021 року.

Відповідальний за організаційні питання – Ткачук Олександр Дмитрович, тел. 044/ 481 33 91.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин